Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10166
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Mikołaj Krawczyk znów w "Pierwszej miłości"!

Paweł Krzyżanowski, bohater Mikołaja Krawczyka wyjechał do Niemiec, by uporządkować swoje życie uczuciowe. W rzeczywistości rola aktora została okrojona ze względu na jego plany zawodowe. Jednak w nowym sezonie "Pierwszej miłości" Paweł powróci! Czy znów będzie z Marysią (Aneta Zając)?


Paweł wraca (do Marysi?)

Reklama

Paweł po roku nieobecności znów pojawi się w serialu. Według dziennika "Fakt" przyczyną powrotu aktorka do "Pierwszej miłości" są względy finansowe.  - Rachunki się same nie zapłacą. Agnieszka myślała, że to zamknięty rozdział. Mikołaj w ogóle nie przedyskutował z nią tego faktu. Gryzie ją myśl, że znowu będzie widywał często Anetę - mówi informator dziennika.

Jednak punkt widzenia osób odpowiedzialnych produkcję serialu jest zgoła inny: - Nie wiem czy można nazwać to powrotem do serialu. W ubiegłym sezonie wątek Pawła, czyli bohatera Mikołaja Krawczyka był w serialu. Choć ze względu na inne zajętości zawodowe aktora nieco okrojony - mówi Magdalena Łukasiuk z ATM Grupy.

Zatem czy faktycznie Agnieszka Włodarczyk ma powody do zazdrości? Czy jej ukochany, jako serialowy Paweł znów zwiąże się z Marysią, graną przez Anetę Zając?  

- W nowym sezonie widzowie "Pierwszej miłości"  będą mogli śledzić kolejne perypetie Pawła. Ze względu na widzów, którzy uwielbiają Mikołaja Krawczyka i  bardzo czekają na nowe przygody jego bohatera,  nie chcę zdradzać szczegółów. To będzie niespodzianka! -  ucina Łukasiuk.

Powrót Pawła nie będzie jedyną niespodzianką, która czeka widzów "Pierwszej miłości" po wakacjach!

Otylia Jędrzejczak pływa w "Pierwszej miłości"!

Mistrzyni olimpijska chce spróbować  swoich sił w aktorstwie. W kolejnym sezonie będzie nauczycielką pływania Nikoli (Anna Kózka). Z Otylią będzie także związany komediowy wątek pomyłek, który doprowadzi Radka (Mateusz Banasiuk) i Nikolę przed ołtarz, a Miksera (Błażej Michalski) i Dagę (Anna Szymańczyk) do rozstania...

Na ekranie pojawią się także dwie nowe postaci - Julia Pogrebińska, w roli pani weterynarz oraz

Aleksandra Kisio, jako nowy czarny charakter serialu, przyrodnia siostra Sabiny (Urszula Dębska), która nieźle namiesza.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje