Reklama

Michał Koterski i Marcela Leszczak znowu razem? Aktor komentuje

Michał Koterski przez lata związany był z modelką - Marcelą Leszczak. Para doczekała się nawet syna, jednak jakiś czas temu ich drogi się rozeszły. Ostatnio media obiegła informacja jakoby gwiazdor i modelka wrócili do siebie. Do sprawy postanowił się odnieść sam Koterski. Co powiedział?

Wielkie rozstania

Modelka Marcela Leszczak i aktor "Misiek" Koterski tworzyli szczęśliwy związek, doczekali się nawet syna, Fryderyka. Wydawało się, że Michał nareszcie się ustatkował i znalazł u boku ukochanej i dziecka szczęście rodzinne. Wiele osób zszokowała wiadomość o rozstaniu pary. W mediach pojawiały się kolejne zdjęcia aktora u boku jego nowej miłości, Dagmary Bryzek. Koterski rozstał się jednak ze swoją najnowszą partnerką i wydawało się, że ponownie skierował swój wzrok na Marcelę.

I spektakularne powroty?

Liczne posty i komentarze wymieniane między Leszczak a Koterskim sugerowały wielki powrót. W pewnym momencie Michał w wywiadzie dla "Plejady" mówił, że dla niego najbardziej liczy się Fryderyk:

To już oficjalne!

Reklama

Tymczasem Koterski potwierdził na swoim Facebooku, że wrócił do "tej jedynej". Aktor zamieścił wspólne zdjęcie z Leszczak i napisał:

Wielu internautów w komentarzach pod postem gratuluje im "zejścia się". Niekoniecznie popierają jednak przekonanie aktora, o tym, że to partnerka była pomysłodawczynią "wydarzenia".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje