Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10707
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ma raka!

Grażyna Weksler (Grażyna Wolszczak) podczas rutynowych badań usłyszy, że ma nowotwór piersi. Od tego momentu rozpocznie się jej długa walka z chorobą.

Początkowo Grażyna będzie starała się utrzymywać przed bliskimi i przyjaciółmi, że wszystko jest w porządku. Jednak trudno jej będzie ukryć prawdę. Otoczenie szybko zorientuje się, że coś jest nie tak. Emocje wezmą górę nad wrodzoną racjonalnością Grażyny, zwłaszcza wtedy, gdy będzie musiała wybrać sposób leczenia. Zdruzgotana nie będzie wiedziała co robić.

Reklama

Czy zdecydować się na chemioterapię? A może skorzystać z metod alternatywnych? Choroba Grażyny będzie trudnym sprawdzianem dla jej córki Sabiny (Urszula Dębska). Dziewczyna nie będzie potrafiła ukryć łez widząc jak matka cierpi i znika w oczach. To będzie także taki moment w życiu Grażyny, gdy przekona się, że przyjaciół poznaje się w biedzie.

Nieoczekiwanie rękę wyciągnie do niej Grzegorz Król (Paweł Jankowski), z którego synem Błażejem (Paweł Krucz) miała romans. Wesprze ją także Izabela (Joanna Kupińska) - dotąd Wekslerowa była z nią skonfliktowana. Teraz dzięki niej Grażyna pozna kobietę, które znalazła się takiej sytuacji jak ona i wygrała walkę z rakiem. W końcu Wekslerowa będzie mogła liczyć na zrozumienie męża (Karol Strasburger, wraca do serialu po przerwie).

Pobyt w więzieniu bardzo go zmienił i będzie wspierał żonę.

Czy dzięki pomocy bliskich Grażynie uda się pokonać chorobę? Ten wątek w "Pierwszej miłości" rozpocznie się począwszy od 1479 odcinka (emisja pod koniec marca).

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Wolszczak | rak piersi | Pierwsza miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje