Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10863
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kto stoi za jej przemianą?

W Anecie Zając, czyli Marysi Radosz z "Pierwszej miłości", trudno dziś rozpoznać bardzo źle ubraną i fatalnie uczesaną gwiazdkę, jaką była jeszcze kilka lat temu. Dziś Aneta zachwyca przemyślanymi stylizacjami i zawsze perfekcyjnie ułożonymi włosami. Komu to zawdzięcza?


Przaśne sukienki, kolorowe wdzianka, źle skrojone garsonki... Do tego włosy prosto spod gofrownicy i makijaż zrobiony naprędce...

Reklama

Jeszcze trzy lata temu stylizacje, w jakich Aneta Zając pojawiała się na imprezach, często określane były mianem modowych masakr! Styl aktorki niemal nikomu się nie podobał. Ale to już przeszłość!

Po rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem, czyli Łukaszem Grabowskim z "Przyjaciółek", Aneta ostro wzięła się za siebie i - co nie ulega najmniejszej wątpliwości - zmieniła się nie do poznania.

Dziś błyszczy na czerwonych dywanach i zachwyca wyglądem niczym prawdziwa gwiazda, pozostając przy tym skromną i zawsze uśmiechniętą dziewczyną. Jaki jest sekret wielkiej przemiany, którą przeszła?

Po tym, jak Aneta została przez Mikołaja Krawczyka porzucona dla innej kobiety i została sama z dwójką dzieci, postanowiła być piękna i szczęśliwa dla... swoich synów-bliźniaków.

Nie chciała, by chłopcy widzieli ją przygnębioną i niezadbaną. Wyrzuciła ze swej szafy niemal wszystkie ubrania, a aby ponownie ją zapełnić, zatrudniła specjalistów.

Od pewnego czasu przed każdym wyjściem konsultuje się ze stylistką Pauliną Grajek-Mamczarek, która dba o stylizacje aktorki, doradza jej i zawsze służy pomocą.

Aneta pojawia się teraz na stołecznych salonach w eleganckich kreacjach od znanych projektantów i po prostu zachwyca wyglądem! Piękne fryzury gwiazdy "Pierwszej miłości" to z kolei zasługa znanego stylisty włosów, Mariusza Szymojko.

By utrzymać w nienagannym stanie swoją figurę Aneta Zając zmieniła nawyki żywieniowe, codziennie biega i czasem odwiedza siłownię. Efekt? Aktorka cieszy się sylwetką modelki...

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak bardzo Aneta zmieniła się w ciągu ostatnich kilku lat. 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość | seriale | Aneta Zając

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje