Pierwsza miłość
Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 14408
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Krystian Wieczorek dołącza do obsady "Pierwszej miłości". Kogo zagra?

Już 4 kwietnia o godzinie 18 w 3594. odcinku "Pierwszej miłości" po raz pierwszy pojawi znany i lubiany aktor - Krystian Wieczorek.

Laura (Katarzyna Maciąg) cieszy się z odwiedzin u córki. Choć trwały one krótko, jest szczęśliwa, że Ance (Anna Pentz) dobrze żyje się w Londynie. W drodze powrotnej do Polski, Laura poznaje pewnego miłośnika sztuki, z którym bardzo miło jej się rozmawia. Okazuje się, że ma z Adamem wiele wspólnych tematów do przedyskutowania podczas lotu. Laura przypomina sobie umowę z Martą (Honorata Witańska) i daje nieznajomemu swój numer telefonu. Co wyniknie z tego spotkania?

Reklama

Krystian Wieczorek w "Pierwszej miłości": Kim jest jego bohater?

Adam Biernacki (Krystian Wieczorek) jest przystojnym, bardzo inteligentnym lekarzem ortopedą i uznanym w swej dziedzinie specjalistą. Obyty w świecie, czynny zawodowo, przeprowadza operacje głównie za granicą, w Wielkiej Brytanii.

Poznajemy go na lotnisku, gdy przypadkiem nawiązuje znajomość z Laurą (Katarzyna Maciąg). Okazuje się, że po wielu latach wraca do Polski po otrzymaniu oferty wykładowcy akademickiego na Wrocławskiej Akademii Medycznej. Znający się na sztuce, a zwłaszcza malarstwie, Adam, wydaje się Laurze bardzo ciekawym człowiekiem, z którym znajduje wspólny język i pasje. Czy będzie z tej znajomości coś więcej niż przyjaźń?

Biernacki od lat studenckich zna się z Jakubem Wenerskim (Przemysław Sadowski), z którym na początku swojej kariery przyszło mu odbywać wspólny staż w szpitalu. Choć cieszy ich ponowne spotkanie, dawne niezagojone rany i żale powoli wpływają na ich dzisiejsze relacje. Nie wszystko z przeszłości zostało jeszcze wyjaśnione. 

Z pozoru empatyczny, wrażliwy na piękno i wiedzący czego chce lekarz, okazuje się mieć pewną mroczną tajemnicę dotyczącą jego przeszłości. Konsekwencje dawnych działań wrócą do niego po wielu latach i w niespodziewanej formie.

Chcecie dowiedzieć się, jak potoczą się losy waszych ulubionych bohaterów? Śledźcie nowe odcinki serialu "Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godzinie 18 w Polsacie oraz Polsat Go!

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Krystian Wieczorek | Pierwsza miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama