Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 11174
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Kasia Sowińska: Co się stało z gwiazdą polskiego show-biznesu?

Jej medialna kariera się rozwijała, ale nie wszystkich cieszyły jej sukcesy. Aktorka i piosenkarka musiała się borykać m.in. z krytyką jej wyglądu. Wielokrotnie zarzucano jej, że jest zbyt chuda i z pewnością ma anoreksję. Inni mówili, że nie ma talentu i jedynie dzięki urodzie osiągnęła cokolwiek w show-biznesie. W 2009 roku w mediach pojawiły się plotki, że przyczyniła się do rozbicia małżeństwa swojej przyjaciółki, Edyty Górniak. 

Reklama

Początkowo nie komentowała tych doniesień. Jednak gdy oskarżenia pod jej adresem się nasilały, zdecydowała się na komentarz, w którym wszystkiemu zaprzeczyła. "Codziennie odbieram telefony z oskarżeniami, że rozbiłam związek Edyty. Doszło do tego, że moja własna rodzina zaczyna się zastanawiać, ile w tych plotkach jest prawdy" - powiedziała wtedy "Faktowi". Dodała również, że nadal się przyjaźni z piosenkarką. "Ale nie mam zamiaru komentować emocjonalnych spraw z nią związanych" - podsumowała.

Sowińska nadal rozwijała swoją karierę. Praktycznie nie przestawała pracować. W 2012 roku nagrała cover utworu "Bésame mucho". Jej wersją zachwycił się meksykański piosenkarz Luis Miguel, który zaproponował jej współpracę. Gwiazda ruszyła razem z nim w trasę koncertową. Przez kilka następnych lat razem koncertowali, a Sowińska osiedliła się w Los Angeles. "Los Angeles jest wspaniałe, to przepiękne miasto, przez cały rok świeci tam słońce, energia ludzi jest fantastyczna, uwielbiam budzić się w moim domu w Los Angeles. Los Angeles potrafi spełniać marzenia, jestem tego przykładem. Wiem, jak trudno jest osiągnąć sukces w Stanach, ale moje marzenie się spełniło, nie pomyślałam nawet nigdy o takiej skali" - opowiadała w wywiadach z polskimi mediami. 

Na kilka miesięcy w roku wracała do kraju, by nakręcić swoje sceny w lubianych serialach. Po latach na obczyźnie zdecydowała się wrócić do kraju na dłużej. Podobno zdecydowała się na to, by wyleczyć złamane serce. Obecnie gra w "Pierwszej miłości" oraz "Barwach szczęścia". Od roku 2019 występuje w Teatrze Komedia w Warszawie.


swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje