Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 11172
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Kasia Sowińska: Co się stało z gwiazdą polskiego show-biznesu?

Na początku XXI wieku jej nazwisko było na okładkach wszystkich plotkarskich gazet w Polsce. Odnosiła sukcesy zarówno jako aktorka, jak i piosenkarka. Po kilku latach zrezygnowała z kariery w kraju i ruszyła na podbój Stanów Zjednoczonych. Co dzisiaj robi Katarzyna Sowińska?

Katarzyna Sowińska urodziła się 22 lipca 1981 w Wałbrzychu. Jej rodzicie chcieli, by w przyszłości została pianistką. Od dziecka uczęszczała więc do szkoły muzycznej. Oprócz tego w wieku 9 lat rozpoczęła naukę jazdy konnej, która była jej prawdziwą pasją. Przez 10 lat uprawiała skoki przez przeszkody. Niestety, podczas przygotowań do mistrzostw Polski miała wypadek. Kontuzja uniemożliwiła jej dalszy rozwój w tej dziedzinie. 

Reklama

"Marzyłam, jak każdy zawodnik, o tym, żeby kiedyś na przykład pojechać na olimpiadę, chciałam jeździć na koniach całe życie, a potem trenować dzieci. To była niezwykła miłość, niezwykła pasja. Gdy zrozumiałam, że nie będę mogła jej kontynuować, stwierdziłam, że muszę wyjechać jak najdalej od Wałbrzycha. Potrzebowałam zmian. Wsiadłam w pociąg do Warszawy i tam trafiłam do agencji modelek Orange" - wspominała po latach.

Mając 18 lat wyjechała z rodzinnej miejscowości i rozpoczęła karierę modelki, dzięki której zwiedziła niemal cały świat. W 2005 roku wróciła do Polski. Dwa lata później zaczęła pracę jako prezenterka muzyczna w MTV. Współpracowała również m.in. z TVP oraz Polsatem. Powoli zaczęła wspinać się na sam szczyt. Brała udział w kilku lubianych programach rozrywkowych. Dwa razy rozbierała się w polskiej edycji miesięcznika "Playboy". W 2006 roku postawiła pierwsze kroki w aktorstwie. Najpierw wystąpiła w "Kryminalnych" później w "Samym życiu" oraz "Królach Śródmieścia". 

"Myślę, że na każdym etapie mojego życia odpowiedź byłaby inna. Najpierw grałam na pianinie, później jeździłam zawodowo na koniach, później byłam modelką, następnie prezenterką telewizyjną, aktorką, aż w końcu, przez kilka ostatnich lat, wokalistką. Każdy z tych etapów ukształtował mój charakter. Jestem indywidualistką i lubię robić to, na co mam ochotę, a jeżeli czegoś nie czuję, to po prostu tego nie robię. Jestem zerojedynkowa" - opisywała swoją zawodową drogę w rozmowie z portalem Plejada.pl.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje