Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10874
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Hubert oświadcza się Marysi!

Drogi Marysi i Pawła coraz bardziej się rozchodzą. Wkrótce Hubert poprosi Majkę o rękę, a Krzyżanowski i Anna będą przygotowywali się do narodzin dziecka.

krótce po ślubie Renaty i Grzegorza, na którym Marysia (Aneta Zając) złapie bukiet należący do panny młodej, Hubert (Michał Czernecki) postanowi poprosić ukochaną o rękę, a ona... odmówi. Mimo że jest jej z nim dobrze, Majka poczuje, iż jeszcze za wcześniej, by mogła podjąć tak poważne zobowiązanie. Ostre komplikacje... Niebawem wraz z córką Marysi wybiorą się do restauracji. Przypadkiem wpadną w niej na Annę (Agnieszka Włodarczyk) i Pawła (Mikołaj Krawczyk). Oboje będą wracali z zakupów rzeczy dla dziecka, które Bilewska wkrótce urodzi.

Reklama

Spotkanie przebiegnie w niezręcznej atmosferze. Wszak Paweł, w przeciwieństwie do Anny, wciąż nie wie, że jest ojcem Julki.

Poza tym, w pewnej chwili Hubert oznajmi, że poprosił Marysię o rękę i przy wszystkich... uczyni to ponownie. Gdy ta odmówi, zachęci znajomych, by przekonali ją do zmiany decyzji. Kilka dni później Marysia i Paweł znów przypadkiem spotkają się na mieście i wybiorą się na kawę. Tym razem klimat między nimi będzie dużo lepszy. Uznają nawet, że dawno tak miło im się nie rozmawiało. W tym czasie Annę dopadną potworne bóle brzucha.

Jak na złość nie uda się jej dodzwonić do Pawła, który dopiero po jakimś czasie dowie się, że ukochana... poroniła!

Jesteś fanem tego serialu? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj go do ulubionych, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na jego temat!

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje