Reklama

Góralczyk namiesza

Choć Marysia Góralczyk skończyła dziennikarstwo, to właśnie aktorstwo sprawia jej największą przyjemność. Artystka ma nadzieję, że będzie mogła grać jak najdłużej.

Po wakacjach Góralczyk ma niezwykle napięty grafik.

"Zaczynają się zdjęcia do seriali i innych projektów. Od września jeżdżę do Wrocławia na plan Pierwszej miłości, w październiku zaczęliśmy kręcić kolejne odcinki serialu Na dobre i na złe" - wyznaje.

Aktorce już dwa lata temu zaproponowano rolę w "Pierwszej miłości".

"Dostałam propozycję, ale nie skorzystałam ze względu na brak czasu. W tej chwili mogłam sobie na to pozwolić, z czego się bardzo cieszę. Postać którą gram jest ciekawa. To dla mnie duże wyzwanie" - przekonuje.

Reklama

Jej bohaterka, Magda Nowak, to dziewczyna która przyjeżdża do wielkiego miasta w pogoni za szczęściem. Przy okazji ingeruje w związek Marysi i Pawła.

"Magda jest wielką miłością Pawła jeszcze z czasów dzieciństwa. Poznali się w domu dziecka, ale los sprawił, że Magdę adoptowano i ich drogi się rozeszły. Kiedy po 10 latach ponownie się spotykają, na nowo ożywają wspomnienia. Próbuje za wszelka cenę odzyskać Pawła, który jest w szczęśliwym związku z Marysią. Magda ma żal do Pawła, że nie odpowiadał na jej listy. Sprawa jednak w rzeczywistości wygląda zupełnie inaczej, o czym będziemy się mogli przekonać już niebawem" - zapewnia artystka.

Gdyby nie niefortunny zbieg okoliczności Magda i Paweł mogliby być dzisiaj parą.

"Magda, wychowywana bez matki i ojca, panicznie boi się samotności. Marząc o prawdziwej miłości, trafia na nieodpowiednich partnerów. Bawi się, szaleje, szuka zapomnienia w narkotykach i trunkach. Zawsze jednak może liczyć na przyjaciół. Pomocą służy Emilka. W tej chwili są sobie jeszcze bardziej bliskie. Łączy je ten sam mężczyzna - Wojtek" - kończy Góralczyk.

Kolejne odcinki "Pierwszej miłości" można śledzić od poniedziałku do piątku o 18:00 na antenie Polsatu.

Więcej czytaj w magazynie "Tele Tydzień"

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje