Pierwsza miłość
Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 14381
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ewa Skibińska o swojej bohaterce w "Pierwszej miłości". "Chyba nigdy nie zmądrzeje"

Ewę Skibińską widzowie Polsatu od lat mogą oglądać w "Pierwszej miłości". Aktorka w najnowszej rozmowie stwierdziła, że Teresa, bohaterka, którą gra, "chyba nigdy nie zmądrzeje". Co wydarzy się w nowym odcinku lubianego serialu? O tym poniżej.

"Pierwsza miłość": Ewa Skibińska o bohaterce. "Chyba nigdy nie zmądrzeje"

Ewa Skibińska w postać Teresy Kopytko-Żukowskiej w "Pierwszej miłości" wciela się od samego początku, czyli od 2004 roku. Serial ma już ponad 3800 odcinków i wciąż trzyma w napięciu. Intrygi, tajemnice i wątki miłosne przywiązały widzów do bohaterów "Pierwszej miłości".

Co wydarzy się w wątku Teresy w najbliższych odcinkach? Co o bohaterce sądzi Ewa Skibińska? O tym aktorka opowiedziała w najnowszej rozmowie z Interią.

Reklama

"Poszła po rozum do głowy po historii z młodym przyjacielem, który ją okradł. [...] Teresa to chyba nigdy nie zmądrzeje. Nie możemy jej uzdrowić z jej dziwnego matkowania, wtrącania się do rodziny córki, nadopiekuńczości nad wnukami, bo to byłaby inna postać. Ta akurat będzie się wtrącać, będzie mieszać i będzie taką typową teściową" - podsumowała.

"Pierwsza miłość" odcinek 3827. Co się wydarzy?

Relacja między Lilką i Jankiem ciągle się zacieśnia. Janek pomaga Lilce uratować syna. Teresa z kolei ostrzega córkę, że może stracić męża, jednak kobieta nie chce w to uwierzyć.

Sytuacja u młodych bohaterów także się komplikuje. Ania szantażowana przez swoich oprawców decyduje się dokonać dla nich kradzieży drogiego alkoholu. Skutki tego czynu mogą okazać się dla dziewczyny tragiczne. Biały dalej podejrzewa ją o zdradę.  

Arek wciąż prowadzi swoje śledztwo i cieszy się, że jest coraz bliżej rozwiązania tej sprawy. Wszystko jednak komplikuje się, kiedy Jerzy w ataku choroby niszczy wszystkie jego notatki i materiały. Arek traci szanse na napisanie artykułu i do tego kłóci się z Martą.

Premiera odcinka 3827 "Pierwszej miłości" - 3 czerwca o godzinie 18:00.

Czytaj więcej: "Pierwsza miłość": Czy rozstanie rodziców utrudni Kindze odbudowanie relacji z Jankiem?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość | Ewa Skibińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy