Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10168
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Druga szansa

Wydawało się, że miłosne drogi Emilki i Patryka już nigdy się nie zejdą. Kiedy ojciec dziewczyny, Marian Śmiałek, trafił do szpitala to Patryk okazał się wsparciem i zajął się gospodarstwem w Wadlewie. Czy historia ich miłości zatoczy koło? Czy po wielu przykrych chwilach i odwołanym ślubie mogą znowu być razem?

Kiedy Emilka z ojcem wracają ze szpitala Patryk wyjeżdża, ale nie na długo, ponieważ dziewczyna nadal potrzebuje jego pomocy. Wspólna opieka nad chorym ojcem, mieszkanie pod jednym dachem oraz praca na gospodarstwie coraz bardziej zbliżają ich do siebie … Odradzają się stare uczucia, które postanawiają na razie utrzymać w tajemnicy przed ojcem. Ukradkowe spojrzenia, tajemnicze uśmiechy rodzą wiele zabawnych sytuacji w życiu codziennym i dodają nutki pikanterii ich związkowi…

Reklama

Śmiałek niczego nie zauważa i nadal potrzebuje opieki. A może tylko udaje

i specjalnie przedłuża ich pobyt w swoim domu, aby pomóc kiełkującemu na nowo uczuciu? Emilka jest już trochę zmęczona całą sytuacją, ale wspólne chwile z Patrykiem dodają jej sił. Pewnego dnia przewrotny, ale skuteczny plan ojca wychodzi na jaw, a zakochani odkrywają, że… Śmiałek jest już zdrów jak ryba. Emilka i Patryk są szczęśliwi. Wyjeżdżają do Wrocławia, aby budować od nowa swoją przyszłość. Wszystko wskazuje na to, że udało im się pokonać dotychczasowe nieporozumienia.

Jednak życie lubi płatać zakochanym figle. Do drzwi Patryka puka 10-letni rezolutny i wesoły chłopak - Mirek (Maurycy Torbicz). Twierdzi, że poszukuje swojego ojca… Czy to będzie kolejna przeszkoda, a może sytuacja która wzmocni związek Emilki i Patryka…?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje