Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10224
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dramaty zakochanych

Na lato musimy pożegnać się z bohaterami naszych ulubionych seriali. Jednak w finałowych odcinkach dostarczą nam wielu emocji.

Uczucie uskrzydla, ale bywa, że doprowadza do rozpaczy. Niby bez miłości da się żyć, tylko po co?

"Pierwsza miłość"

Reklama

Tragiczny wypadek Annę (Agnieszka Włodarczyk) i Pawła (Mikołaj Krawczyk) z "Pierwszej miłości" czeka ciężka próba. Postanowią się rozstać, a chwilę później Anna, ratując małe dziecko, trafi pod koła rozpędzonego samochodu.

"Barwy szczęścia"

Bohaterowie seriali, z którymi będziemy musieli pożegnać się na czas wakacji, są tego najlepszym przykładem. W "Barwach szczęścia" najpoważniejszy dylemat będzie miała Sara (Dominika Kimaty), którą nieoczekiwanie odwiedził Adam (Bartosz Porczyk). Teraz, gdy ułożyła sobie życie, usłyszy, że on nadal ją kocha.

Duży problem ma też Marysia (Iza Kuna), która nie wie, jak powiedzieć rodzinie, że od dawna spotyka się z Markiem (Marcin Perchuć).

"M jak miłość"

Miłosne zawirowania nie ominą bohaterów "M jak miłość". Kasia (Agnieszka Sienkiewicz) staje się coraz ważniejsza dla Marka (Kacper Kuszewski). Ale on jest wciąż obolały po swojej stracie. Czy zrozumie, że jego życie nie skończyło się wraz ze śmiercią Hanki i może być szczęśliwy, otwierając się na nowe uczucie?

"Na dobre i na złe"


Postrzelony zostanie bohater kilku romansów w Leśnej Górze, doktor Gawryło (Marek Bukowski), który stanie w obronie Hany (Kamilla Baar). To zresztą nie będzie jedyny poszkodowany w strzelaninie. Finałowy odcinek serii "Na dobre i na złe" będzie przypominał film sensacyjny.

Scenarzyści nie bez powodu nagromadzili dramatyczne wydarzenia przed wakacjami. Chcą, żebyśmy przez lato zastanawiali się, co czeka naszych ulubieńców, a jesienią zasiedli przed telewizorami. Pewnie im się uda...

 


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje