Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10953
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy Paweł zdradza Annę?

Stosunki Marysi i Pawła jeszcze bardziej się ocieplą. Niedługo Anna przyłapie ich podczas spotkania w barze. Na pierwszy rzut oka wszystko będzie wyglądało tak, jakby znów byli parą.

To dla Anny (Agnieszka Włodarczyk) najtrudniejszy moment w życiu! Strata dziecka będzie traumą, która zburzy cały jej świat. Sprawę skomplikuje fakt, że winą za wszystko zacznie obarczać Pawła (Mikołaj Krawczyk). Wszak gdyby nie zagadał się z Majką (Aneta Zając) i odebrał w porę telefon od niej, sprawy mogłyby potoczyć się zupełnie inaczej. Z tego powodu Paweł będzie miał ogromne wyrzuty sumienia. Jego nastawienie zmieni się jednak, gdy dowie się, że ukochana nie przestała brać niebezpiecznych parafarmaceutyków, które rzekomo miały ułatwić jej zajście w ciążę. Zatem to Anna, a nie on, ponosi odpowiedzialność za poronienie.

Reklama

Nie martw się

Krzyżanowski, przytłoczony tym faktem, zwróci się po wsparcie do... byłej żony. Podczas spotkania w "BarBarianie" Majka go wysłucha i zapewni, że wie, co czuje Anna, bo sama kiedyś nie donosiła ciąży. Paweł poczuje ulgę. W pewnej chwili przytuli Marysię i podziękuje za wszystko. W tym momencie do baru wejdzie... Bilewska!

Co tu się wyrabia?!

Widząc ukochanego w towarzystwie Majki, wpadnie w prawdziwą furię! Zrobi mu dziką scenę zazdrości, w efekcie czego Pawłowi też puszczą nerwy! Wyrzuci jej, że wie o lekach, które brała w tajemnicy. Wycedzi, że utrata dziecka jest wyłącznie jej winą. Po wszystkim Paweł uzna, że nie chce wracać na noc do domu i prosi przyjaciela, by go u siebie przenocował.

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje