Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10304
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy jest dla niego szansa?

Niebawem życie biznesmena znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. W wyniku nieprzemyślanych eksperymentów z narkotykami wyląduje w szpitalu i... będzie wymagał przeszczepu nerki!


Piękne, zmysłowe kobiety zawsze oznaczają kłopoty. Wkrótce Artur (Łukasz Płoszajski) przekona się o tym na własnej skórze. I to bardzo boleśnie...  

Droga na samo dno

Reklama

W 1778. odcinku Kulczycki zaproponuje Kindze (Aleksandra Zienkiewicz), załamanej rozstaniem z ukochanym, wypad do Wadlewa. Na miejscu Emilka (Anna Ilczuk) powie Żukowskiej, że jej zdaniem Artur wciąż ją kocha i chce do niej wrócić.

Kinga postanowi rozmówić się z mężczyzną i uświadomić mu, że nie powinien robić sobie nadziei, gdyż nigdy nie będą razem.

Nazajutrz Kulczycki zorganizuje casting na nową sekretarkę. Jego uwagę przykuje piękna i tajemnicza Daria. Jej urok i niedawny zawód miłosny skłonią go do tego, by spotkanie kontynuować w barze.

Wkrótce kameralna impreza przeniesie się do jego firmy. W pewnym momencie dziewczyna wyciągnie narkotyki, które Artur lekkomyślnie zażyje. Nagle mężczyzna straci przytomność, a nowa znajoma... pośpiesznie wymknie się z gabinetu i zostawi go na pastwę losu.

Na szczęście w porę znajdą go znajomi i Kulczycki w ciężkim stanie trafi do szpitala. Wtedy dopiero rozpoczną się prawdziwe kłopoty. Artur nie ma jednej nerki i będzie wymagał przeszczepu. Czy w porę uda się znaleźć dawcę?

mr

Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość | Łukasz Płoszajski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje