Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10995
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Bijatyka na weselu!

Podczas podwójnego wesela Emilki (Anna Ilczuk) z Bartkiem (Rafał Kwietniewski) i Wiktorii (Halszka Lehman) z Ryśkiem (Mirosław Kotowicz) dojdzie do skandalu! Czy ostra kłótnia i bójka przerwą zabawę?

Matka Bartka, Jagna (Maria Gładkowska), już wcześniej dała się we znaki przyszłej synowej. Nie kryła, że nie lubi Emilki i nie godzi się na to małżeństwo.  

Reklama

Bartek postawił matce ultimatum: albo zaakceptuje jego wybrankę, albo nici z zaproszenia na ślub. Jagna obiecała synowi, że zapomni o dawnych urazach, jednak jak się okazało, było to czcze gadanie.

Ku zdziwieniu wszystkich, Jagna pojawi się na weselu i od razu popsuje nastroje biesiadników! Najpierw pokłóci się z ojcem Emilki, Śmiałkiem (Paweł Okoński), a następnie wda się w awanturę z Wojtkiem (Piotr Głowacki)! Na dodatek jej niedoszły kochanek zostawi Malwinę (Agnieszka Wielgosz) ze złamanym sercem.

Podczas wesela wśród gości dojdzie nawet do... rękoczynów! Gdyby wszystkich problemów było mało, Ryśka ogarną wątpliwości, czy resztę życia chce spędzić u boku Wiktorii...

W Wadlewie będzie się działo! Nowe odcinki "Pierwszej miłości" widzowie będą mogli zobaczyć już jesienią.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje