Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10166
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Będą razem... śpiewać!

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk, czyli Anna Bilewska i Paweł Krzyżanowski z "Pierwszej miłości", postanowili pójść za ciosem i wykorzystać zainteresowanie, jakie wzbudza ich związek, by zrealizować swoje kolejne marzenie i nagrać wspólną płytę!


O tym, że Agnieszka WłodarczykMikołaj Krawczyk potrafią śpiewać, mogliśmy się przekonać oglądając ich występy w show "Jak oni śpiewają!". Agnieszka wygrała pierwszą edycję programu, Mikołaj próbował swoich sił jako piosenkarz w drugiej. Teraz zamierzają połączyć swoje wokalne siły i myślą o nagraniu wspólnej płyty.

Reklama

Kariery obojga na krajowych scenach muzycznych nie przebiegały dotychczas tak, jak Agnieszka i Mikołaj by chcieli. Choć debiutancki album Agnieszki Włodarczyk "Nie dla oka..." osiągnął status Złotej Płyty, to jednak krytyka nie zostawiła na wokalistce suchej nitki.

Mikołaj Krawczyk z kolei od roku próbuje swoich sił jako wokalista grupy Vintage, ale o sukcesie na razie może tylko marzyć. Być może wspólna płyta jednej z najgorętszych obecnie par polskiego show-biznesu sprawi, że otworzą się przed nimi drzwi do wielkich wytwórni płytowych, a organizatorzy imprez muzycznych zaczną zabiegać o ich występy na estradach.

Zanim jednak Agnieszka i Mikołaj wejdą razem do studia, aktorka podejmie próbę podbicia serc Polaków mieszkających w Stanach Zjednoczonych. Właśnie szykuje się do swojego pierwszego ważnego występu za Oceanem.

Zaśpiewa na koncercie w Chicago i, jeśli spodoba się publiczności, być może zostanie też zaproszona z recitalem do jednego z klubów w Nowym Jorku. Dopiero po powrocie do kraju zamierza zrealizować swoje marzenie o wspólnej płycie z ukochanym.

Być może album duetu Włodarczyk-Krawczyk ukaże się na rynku jeszcze w tym roku...


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje