Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 13213
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Aneta Zając zaskoczyła kolorem włosów. Aktorka nie do poznania

Aneta Zając podzieliła się na Instagramie intrygującą fotografią. Gwiazda serialu: "Pierwsza miłość" zaprezentowała się bowiem w białej sukni, a na jej głowie zagościła zupełnie inna niż dotąd fryzura. Co oznaczają takie zmiany?

Aneta Zając i metamorfoza

Śmiało można powiedzieć, że Aneta Zając jest "twarzą" serialu "Pierwsza miłość", w którym gra od samego początku! Na planie wspomnianej produkcji przez długi czas towarzyszył jej Mikołaj Krawczyk, a aktorzy byli razem także w życiu prywatnym. Chociaż obecnie ich związek od dawna należy już do przeszłości, to wciąż łączą ich nastoletni synowie: bliźniacy Michał oraz Robert.

Wszyscy ci, którzy śledzą losy granej przez Zając bohaterki w "Pierwszej miłości", doskonale wiedzą, że Maria Radosz (obecnie Domańska) ma na swoim koncie naprawdę wiele przygód.

Reklama

W ostatnim czasie gwiazda postanowiła powrócić pamięcią do czasów, w których - jako Marysia - musiała mierzyć się z problemami zdrowotnymi - "Majka" straciła bowiem pamięć i zaginęła! Kiedy jej bliscy prowadzili gorączkowe poszukiwania, postać grana przez Anetę Zając trafiła do "zupełnie innego świata", zmieniając także wizerunek - została bowiem jedną z tancerek w klubie go go!

Aneta Zając w serialu "Pierwsza miłość"

Aneta Zając opublikowała fotografię pochodzącą właśnie z tego okresu. Widać na nim, jak aktorka - będąc "w skórze" Marysi po metamorfozie - odpoczywa między kręceniem kolejnych scen. Na jej głowie znalazła się peruka zasłaniająca naturalne włosy, a sama gwiazda pozuje w białej sukience z tiulowym zakończeniem.

"W przerwie między scenami, z kawką w dłoni, odpoczywam. Pamiętacie te odcinki?" - zastanawiała się w opisie.

Okazało się, że internauci obserwujący instagramowe konto Anety Zając mają niezawodną pamięć i w mig przypomnieli sobie odcinki "Pierwszej miłości" opowiadające wspomnianą historię.

"Coś mi świta...Marysia miała jakiś problem z pamięcią? Nie...?", "Ale to było dawno, ale fajnie się oglądało i przyjaciółka była super wtedy, Tatiana, a poza tym kolor włosów tez pasował", "Piękne odcinki to były, jak dobrze, pamiętam Majka straciła pamięć i pracowała w jakimś klubie go-go, oglądało się za dzieciaka" - pisali fani.

Pozytywny odbiór ze strony internetowej publiczności zaowocował także komentarzami pozostawianymi przez samą aktorkę, która chętnie odpowiadała na wpisy użytkowników sieci. "Tak, to był ten etap w życiu Marysi" - potwierdziła w jednej z wypowiedzi.

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL