Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10864
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Aktorzy Pierwszej Miłości w nowych rolach…

Gwiazdy serialu Pierwsza Miłość wcielają się w rolę dziennikarzy. Napiszą o blaskach i cieniach aktorstwa oraz zdradzą jak wygląda codzienna praca na planie "Pierwszej Miłości". Zredagowane przez nich teksty ukażą się już 12 grudnia w specjalnym dodatku polskiego dziennika.

A wszystko to dla potrzebujących dzieci, dla których już po raz szósty organizowana jest akcja "Fabryka Św. Mikołaja".

Reklama

Aktorzy pierwszej miłości na poważnie podeszli do nowego wyzwania. Pełni zapału zabrali się do pracy. 20 listopada w dekoracjach serialu odbyło się kolegium redakcyjne. Redaktorem naczelnym "Gazety Pierwszej Miłości dla Fabryki Świętego Mikołaja" został Łukasz Płoszajski:

"Nie będę ukrywał, że bycie redaktorem naczelnym to dla mnie olbrzymie wyróżnienie, podobnie jak stworzony przez nas zespół, z którym miałem olbrzymią przyjemność pracować" - mówi Łukasz Płoszajski.

Gwiazdy napiszą o sobie, o pracy w serialu i w teatrze oraz o kreowanych przez siebie rolach. Zdradzą też na pewno, co jest ich wymarzonym mikołajkowym prezentem.

Maciej Tomaszewski odkryje tajemnice pracy aktora, a Łukasz Płoszajski zdradzi kilka niezapomnianych chwil, jakie przydarzyły się na planie serialu. Dzięki tekstom widzowie poznają gwiazdy z innej strony.

Będą też mogli przekonać się, co sami myślą o kreowanych przez siebie postaciach. Magda Margulewicz opisze blaski i cienia grania blondynki. Najsłynniejsza serialowa para, Aneta ZającMikołaj Krawczyk opowie o wzruszającym spotkaniu z ciężko chorą Alą, które okazało się przełomowe w ich życiu.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje