Reklama

Agnieszka Włodarczyk tuż przed porodem wzięła ślub? Zdjęcie wywołało sensację

Agnieszka Włodarczyk pobrała się z Robertem Karasiem? Ciężarna aktorka opublikowała kadr, przez który zasypała ją lawina gratulacji. Wkrótce odpowiedziała na otrzymywane od fanów życzenia!

Agnieszka Włodarczyk spodziewa się pierwszego dziecka. Aktorka, która w ubiegłym roku związała się z utytułowanym triathlonistą Robertem Karasiem, radosną nowiną podzieliła się ze światem w styczniu tego roku. Od tamtej pory regularnie porusza w mediach społecznościowych temat ciąży i przygotowywania się do macierzyństwa. 

Dzieli się także kolejnymi zdjęciami, na których eksponuje stale rosnące ciążowe krągłości. Kiedy dokładnie będzie rodzić, tego nie wiadomo. Odnosząc się do medialnych spekulacji na temat konkretnego terminu, Włodarczyk kilka dni temu uspokoiła jedynie, że do porodu została "jeszcze chwila".

Reklama

Spodziewająca się dziecka aktorka nie przestaje udzielać się w mediach społecznościowych. Za pośrednictwem InstaStories właśnie pochwaliła się obserwatorom, że odwiedziła Urząd Stanu Cywilnego. Fani pomyśleli o jednym: 40-latka tuż przed porodem postanowiła sformalizować swój związek z Robertem Karasiem.

Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub z Robertem Karasiem? Po tym, jak udostępnione przez nią zdjęcie wywołało prawdziwą sensację, aktorka postanowiła odpowiedzieć tym, którzy pospieszyli z gratulacjami. Ciężarna, w imieniu swoim i swojego partnera, zwróciła się do obserwatorów: "Chcieliśmy powiedzieć, że są trzy podstawowe powody, dla których chodzi się do Urzędu Stanu Cywilnego. Pierwszy, przykry, to jest zgon. To się nie zgadza. Drugi to jest ślub, a trzeci - uznanie ojcostwa. Także domyślcie się, który z tych powodów był prawidłowy". Następna relacja zdaje się ostatecznie rozwiewać wątpliwości. Publikując zdjęcie przedstawiające urzędową salę, Agnieszka stwierdziła bowiem: "Jednak ślub wyobrażam sobie ździebko inaczej". 

Autor: Maria Staroń

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama