Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10168
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Agnieszka Włodarczyk była gwiazdą "Pikniku pikników" w Ameryce!

Agnieszka Włodarczyk, czyli Anna Bilewska z "Pierwszej miłości", pojechała niedawno do Stanów Zjednoczonych, by zaprezentować się na serii koncertów przed amerykańską Polonią. Niestety, jej plany podboju Nowego Jorku i Chicago spaliły na panewce! Agnieszka w USA pojawiła się na scenie tylko raz. Zaśpiewała na... pikniku!

To miała być jej wielka szansa na zaistnienie na amerykańskim rynku muzycznym. Agnieszka Włodarczyk miała nadzieję, że występy na scenach Nowego Jorku i Chicago otworzą jej drzwi do wielkiej kariery za oceanem. Niestety, do koncertów, jakie miała dać w Stanach Zjednoczonych, nie doszło! Podobno amerykańska Polonia nie była zainteresowana zakupem biletów na recitale gwiazdki.

Reklama

Agnieszka Włodarczyk pojechała do USA w towarzystwie swojego ukochanego Mikołaja Krawczyka, czyli Pawła Krzyżanowskiego z "Pierwszej miłości". Chciała odpocząć od złośliwych plotek, z jakimi od chwili jej związania się z kolegą z planu musi się w Polsce mierzyć niemal codziennie, pragnęła spędzić trochę czasu tylko z ukochanym, marzyła, by przy okazji zawojować Amerykę swoimi piosenkami.

Okazało się, że to ostatnie jej marzenie w dalszym ciągu pozostaje tylko... marzeniem. Agnieszka przekonała się, że wcale nie będzie jej łatwo zdobyć fanów poza Polską, a międzynarodowa kariera to coś, czego raczej nie uda się jej osiągnąć zbyt szybko.

Na szczęście ktoś jednak zainteresował się w Ameryce piosenkarskim talentem Agnieszki Włodarczyk, zaprosił ją do występu na scenie i dał jej możliwość pokazania się od jak najlepszej strony. Decyzję, by Agnieszka była gwiazdą festynu "Piknik pikników", podjęli organizatorzy imprezy plenerowej, która odbyła się kilka dni temu w Yorkville pod Chicago. Zwyciężczyni show "Jak oni śpiewają!" wystąpiła przed kilku tysiącami osób miło spędzających czas na festynie, zajadających potrawy kuchni polskiej i uczestniczących w zawodach sportowych.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje