Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10867
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

3 ważne pytania o "Pierwszą miłość"

Fani serialu już zacierają ręce! Czy u boku Marysi znów zobaczymy Pawła? Czy Hubert na zawsze poszedł w odstawkę? Sprawdźcie!

Czy Paweł wróci do Marysi?

Fani "Pierwszej miłości" czekali na to ponad rok! Już wkrótce, bo w 1788. odcinku po długiej przerwie znów zobaczymy Pawła (Mikołaj Krawczyk). W jakich okolicznościach się pojawi? I czy jest szansa na to, że wróci do Marysi (Aneta Zając), którą niedawno zostawił Hubert?

Reklama

Niestety, nie wygląda na to. Krzyżanowski po przyjeździe do Wrocławia skontaktuje się ze wszystkimi, poza Majką. Spotka się w parku z Bartkiem (Rafał Kwietniewski), któremu wyzna, że nie ma szans na to, by wrócił na stałe do Wrocławia.

Miedzianowski o spotkaniu z przyjacielem opowie Emilce (Anna Ilczuk), która nie wytrzyma i o wszystkim opowie Marysi. Wkrótce pod nieobecność Majki w domu Paweł odwiedzi Julkę. Czas spędzony z córeczką uświadomi mu, jak wiele stracił nie będąc przy
niej, gdy dorastała...

Czy już nie zobaczymy Huberta?

Niedawno Hubert rozstał się z Majką i wraz z byłą żoną wyleciał za granicę. Czy to oznacza, że grający go Michał Czernecki odszedł z serialu? Udało nam się ustalić, że w najbliższej przyszłości nie zobaczymy Huberta, ale nie jest wykluczone, że jeszcze się pojawi. Na razie to słodka tajemnica scenarzystów...

Czy Artur wyzdrowieje?

W1786. odcinku stan zdrowia Artura zacznie się pogarszać. Jeśli nie dostanie nerki, może umrzeć! Jego przyjaciele zgłoszą się do szpitala, ale niestety żadne z nich nie będzie mogło być dawcą. W 1788. odcinku w klinice zjawi się... Paweł.

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje