Piękni i bezrobotni

Ocena
serialu
6,6
Niezły
Ocen: 312
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Piękni i bezrobotni": Robert Górski napisał słowa i śpiewa piosenkę z czołówki serialu

Tego jeszcze nie było! Robert Górski śpiewa! Pomysłodawca i współautor scenariusza serialu „Piękni i bezrobotni” gra jedną z głównych ról oraz napisał słowa i śpiewa piosenkę z czołówki serialu pt. „Piękni i bezrobotni”.

Już od 6 marca o godzinie 21:05 na antenie Polsatu wystartuje serialowa nowość wiosennej ramówki - "Piękni i bezrobotni". W sobotnie wiosenne wieczory będziemy śmiać się razem z Robertem Górskim i Mikołajem Cieślakiem! Czeka nas podwójna porcja śmiesznej komedii o nieśmiesznym życiu, bo aż 2 odcinki! A już dzisiaj zobaczcie przedpremierowo czołówkę "Pięknych i bezrobotnych".

"Piękni i bezrobotni" to autorski pomysł na serial komediowy Roberta Górskiego. Serial opowiada o ludziach upokarzanych przez system, którzy się nie poddają. W każdym odcinku bohaterowie serialu szukają sposobów, żeby odwrócić swój los. Romek (Robert Górski) i Gwidon (Mikołaj Cieślak) żadnej pracy się nie boją!

Reklama

Od zawsze razem - pracują, mieszkają i walczą z systemem! Pokażą, ile jest warta miłość braterska i czy żadna praca nie hańbi. Kredyt, który miał być dla nich szansą, jest teraz 10-krotnie większy i praktycznie nie do spłacenia. Dlatego w każdym odcinku bracia starają się zarobić na jego spłatę łapiąc rozmaite fuchy, między innymi: statystują w filmie, zostają wyprowadzaczami psów, kurierami, trenerami personalnymi, paparazzi, sprzedają rzepoburgery, są nawet ochroniarzami w nocnym klubie.

"Piękni i bezrobotni" to słodko - gorzka komedia pełna doskonałych odniesień do otaczającej nas rzeczywistości!


swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy