Reklama

Piękni i bezrobotni

Ocena
serialu
5,7
Przeciętny
Ocen: 231
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Piękni i bezrobotni": Anna Karczmarczyk o pracy na planie

​Anna Karczmarczyk na tle półek z konserwami i makaronami. "Nieważne, gdzie pracujesz i w co się ubierasz - mądrym i oczytanym można być zawsze!". Aktorka opowiedziała o współpracy z Robertem Górskim i Mikołajem Cieślakiem. Razem zagrali w serialu "Piękni i bezrobotni".

- Panowie są przezabawni, mają niesamowitą wiedzę, są bardzo oczytani, więc spędzanie z nimi czasu było nie tylko relaksujące, ale i rozwijające - zapewnia gwiazda "Pięknych i bezrobotnych" na łamach "Tele Świata" i dodaje: - Robert jest współscenarzystą, cały czas myślał, jak jeszcze podkręcić scenariusz.

Reklama

- To było bardzo ciekawe doświadczenie, bo rzadko zdarza się, że gra się ze scenarzystą, i że, jeśli coś nie leży - że tak powiem kolokwialnie - w gębie, można go od razu poprosić o zmianę kwestii. Dzięki temu robiliśmy grupową burzę mózgów, co jest bardzo motywujące - zdradza odtwórczyni roli sprzedawczyni Krystyny.

- To był świetny scenariusz, więc zmiany były jedynie kosmetyczne. Ale faktycznie, jeśli i on słyszał, że coś nie brzmi, mimo że na papierze było fajnie, to zmieniał tekst, bo zależało mu na jak najlepszym efekcie. Nie miał żądnych problemów ze zmianami - podkreśla Anna Karczmarczyk.

Czy garderoba Krystyny z "Pięknych i bezrobotnych" przypadła aktorce do gustu? W wywiadzie dla "Tele Świata" Anna Karczmarczyk odniosła się też do barwnych stylizacji swojej bohaterki.

- Myślę, że to będzie modowy hit i wzorzec na ten rok - śmieje się gwiazda serialu i dodaje: - Anna Męczyńska, która odpowiadała za kostiumy, wykonała ze swoją ekipą kostiumografów świetną robotę. Osobiście tak bym się w życiu nie ubrała, ale kiedy zakładałam swój kostium na planie, wszystko idealnie grało. Tym bardziej, że Krysia ma słowotok i opinię na każdy temat, więc ta pstrokata stylizacja podkreśla jej osobowość na tle półek z konserwami i makaronami - ocenia artystka i podkreśla: - Nieważne, gdzie pracujesz i w co się ubierasz - mądrym i oczytanym można być zawsze!

Bohaterka Anny Karczmarczyk, czyli sprzedawczyni z osiedlowego sklepu jest znana z ciętego języka. A bezczelność złodziejska na jej terenie nie zna granic! Zobaczcie przedpremierowy fragment z nadchodzącego odcinka! A co powiecie o jej stylu? Tylko spójrzcie na zdjęcia Krystyny!

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama