Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
7
Niezły
Ocen: 882
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zdrada i rozwód nad rozlewiskiem

W czwartej serii realizowanego właśnie na Mazurach "Życia nad rozlewiskiem" rozstrzygną się losy małżeństwa Marysi (Olga Frycz) i Kuby (Antoni Królikowski). Młodzi małżonkowie dojdą do wniosku, że ich wspólne życie nie ma sensu, a pojawienie się w ich domu pięknej Agaty (Orina Krajewska) przyśpieszy decyzję o rozstaniu!


Agata, której Marysia udzieli schronienia po tym, jak despotyczny szef wyrzuci ją z pracy i ze swego mieszkania, nie będzie miała oporów, by wplątać się w romans z mężem przyjaciółki. Rozkocha w sobie Kubę i stanie się bezpośrednią przyczyną rozwodu Milewiczów.

Reklama

Znudzony małżeństwem Kuba odnajdzie w ramionach Agaty prawdziwe szczęście. Nie zdobędzie się jednak na odwagę, by porozmawiać z żoną i przyznać, że jest zakochany w innej dziewczynie, a ich małżeństwo istnieje już tylko na papierze. To, że Kuba zachowuje się przy Agacie inaczej niż zwykle, Marysia po raz pierwszy zauważy podczas śniadania, do którego pewnego dnia zasiądą we troje.

Dostrzeże, że jej mąż w obecności Agaty jest bardzo ożywiony, dowcipny i sympatyczny. Początkowo nie będzie chciała uwierzyć, że między jej mężem i przyjaciółką rodzi się uczucie, ale kiedy przypadkowo zobaczy ich razem na ulicy, zda sobie sprawę, że Agata zajęła jej miejsce u boku Kuby.

Nic już nie będzie w stanie powstrzymać jej od rzucenia się w ramiona leśniczego Krzysztofa (Mateusz Janicki), z którym przeżyła burzliwy romans i którego wciąż kocha.

Marysia i Kuba rozwiodą się i każde z nich pójdzie w swoją stronę. Ona na stałe przeprowadzi się nad rozlewisko i zwiąże z przystojnym leśniczym, on wyjedzie z Agatą za granicę.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje