Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 858
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

To już pewne! Będzie 5. sezon "Życia nad rozlewiskiem"

Trwają ostatnie prace nad scenariuszem 5. serii mazurskiej sagi o życiu Małgosi Jantar (Joanna Brodzik) i jej bliskich. Dowiedzieliśmy się, że zdjęcia do nowych odcinków serialu rozpoczną się w lipcu!

Tych, którzy pokochali Małgosię Jantar - kobietę, która zrezygnowała z kariery i życia w wielkim mieście, by przenieść się na Mazury - z pewnością ucieszy informacja, że serial będzie miał swój ciąg dalszy. Pod koniec lipca ekipa "Rozlewiska" ponownie zawita do Ostródy.

Reklama

W ostatnim odcinku 4. sezonu serialu niemal wszystkie wątki zostały... zakończone - Małgosia  (Joanna Brodzik) i Konrad (Piotr Grabowski) zdecydowali się wrócić do siebie po rozwodzie, Marysia (Olga Frycz) rozwiodła się z Kubą (Antoni Królikowski) i przeniosła się na Mazury do ukochanego Krzysztofa (Mateusz Janicki), Basia (Małgorzata Braunek) i Tomasz (Jerzy Schejbal) wzięli ślub, a Paula (Anna Czartoryska) i Sławek (Krystian Wieczorek) wyjechali do Kanady. Co zatem czeka widzów kolejnej serii?

Dowiedzieliśmy się, że nad rozlewiskiem pojawi się wiele nowych postaci, których obecność na Mazurach będzie miała wielki wpływ na życie bohaterów serialu. Niewykluczone, że Małgosia i Konrad ponownie staną na ślubnym kobiercu, a ich córka Marysia wcale nie będzie u boku leśniczego Krzysztofa tak szczęśliwa, jak sobie to wymarzyła...

Pierwszy klaps na planie 5. serii "Rozlewiska" padnie pod koniec lipca. Cała ekipa spędzi na Mazurach dwa miesiące, a na początku października przeniesie się do Warszawy. Na razie nie zapadła decyzja, jak zatytułowany będzie kolejny sezon serialu ani kiedy zostanie on wyemitowany w Programie 1 TVP.

Czekając na nowe odcinki mazurskiej sagi, zajrzyjcie do naszej galerii, by przypomnieć sobie najbardziej emocjonujące sceny z poprzedniej serii "Życia nad rozlewiskiem".

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje