Pensjonat nad rozlewiskiem Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem
Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 940
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Tak mieszka Anna Czartoryska. Księżniczka XXI wieku?

Jeszcze kilka lat temu Anna Czartoryska była jedną z najpopularniejszych aktorek w kraju. Chociaż aktorka nadal jest aktywna zawodowo, to nie pokazuje się już tak często na ściankach jak kiedyś. W 2013 poślubiła Michała Niemczyckiego. Od tamtej pory artystka skupia się na życiu rodzinnym.

Anna Czartoryska-Niemczycka prowadzi spokojne życie z dala od show-biznesu. Aktywnie prowadzi za to swoje konto na Instagramie. Stara się przy tym zachować prywatność swojej rodziny.

Od czasu do czasu zamieszcza jednak zdjęcia dzieci oraz męża. W jej internetowym albumie można znaleźć również fotografie jej domu.

37-letnia aktorka wywodzi się z arystokratycznego rodu, a jej mąż jest jednym z najbogatszych Polaków. Fani spodziewają się, że małżeństwo żyje w niewyobrażalnych luksusach.

Patrząc na zdjęcia zamieszczane przez Annę Czartoryską-Niemczycką mogą się zdziwić. Chociaż  uchodzi za polską księżniczkę, jej dom nie przypomina pałacu, a ciepłe i przytulne gniazdko. 

Reklama

Dom gwiazdy jest przestronny, ale wygodny i minimalistycznie urządzony. We wnętrzach dominują jasne barwy oraz drewniane wykończenie. Niedawno aktorka opublikowała zdjęcie bawiących się dzieci. Razem z mężem wychowują Ksawerego, Janinę oraz Antoniego.

Pociechy Niemczyckich chętnie spędzają wolne chwile w salonie. Na zamieszczonym zdjęciu widać jedynie mały kawałek pomieszczenia. Wzrok przyciąga żółta rama okna. Nietypowy kolor wyróżnia się na tle jasnych ścian oraz sofy w beżowym kolorze.

W przestronnym pomieszczeniu znajduje się również fortepian oraz wiele kwiatów doniczkowych. Nie mogło tu również zabraknąć ściany z książkami. W całym domu Niemczyckich znajduje się wiele okien, dzięki którym we wnętrzach nie brakuje światła. Jasne barwy w niektórych pomieszczeniach przełamane są tapetami w pastelowych kolorach. swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy