Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
7
Niezły
Ocen: 883
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Sekrety z przeszłości wyjdą na jaw!

Wiele tajemnic z przeszłości wyjdzie na jaw, gdy w do pensjonatu bohaterki "Życia nad rozlewiskiem" - Małgosi Jantar (Joanna Brodzik) - zawita schorowany letnik, Józef Strata. Wcieli się w niego Zdzisław Wardejn.

Józef Strata, 65-letni właściciel wydawnictwa "Strata", przyjedzie na Mazury nie tylko na odpoczynek. Zjawi się tutaj przede wszystkim po to, by odszukać byłą dziewczynę swojego największego przyjaciela i porozmawiać z nią o przeszłości. Zdradzamy, że ową dziewczyną okaże się grana przez Małgorzatę Braunek Basia.

Reklama

Józef i Basia przyjaźnili się wiele lat temu, przeżyli razem mnóstwo wspaniałych chwil. Basia była największą miłością przyjaciela Józefa, Andrzeja. Stary Strata przez chwilę pomyśli nawet, że Małgosia jest córką Andrzeja...

Nie chcemy zdradzać, jakie sekrety z przeszłości Basi ujrzą światło dzienne w wyniku jej spotkania z Józefem. Ujawniamy tylko, że to spotkanie i wspomnienia wywołają w życiowym partnerze Basi, Tomaszu (Jerzy Schejbal), zazdrość, o jaką on sam nigdy by się nie posądzał.

Choć Józef spędzi na Mazurach zaledwie kilka dni, jego wizyta będzie miała ogromny wpływ na los Basi. Irena, żona Józefa (w tej roli Małgorzata Pritulak), odkryje, że rękopis wspomnień Barbary to doskonały materiał na książkę, która ma szansę stać się bestsellerem. A że Józef jest właścicielem wydawnictwa, namówi męża na to, by opublikował historię życia dawnej przyjaciółki.

W "Życiu nad rozlewiskiem" wiele będzie nieoczekiwanych zwrotów akcji i niespodzianek. O tym, co wyniknie ze spotkania Józefa z Basią i jak to spotkanie wpłynie na losy bohaterów serialu, przekonacie się już jesienią. Póki co zajrzyjcie do naszej galerii i obejrzyjcie zdjęcia ze scen z udziałem Małgorzaty Braunek i Zdzisława Wardejna. Publikujemy je jako pierwsi!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Życie nad rozlewiskiem | Joanna Brodzik | Zdzisław Wardejn

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje