Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
7
Niezły
Ocen: 882
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ruszyły zdjęcia do nowych sezonów!

Nowe miłości, romanse i przyjaźnie, ale też bezwzględna walka, zdrady i podejrzane interesy. To wszystko czeka nas w nowych sezonach lubianych seriali.

Nowy mężczyzna Gosi?

Duże zawirowania w życiu czekają też bohaterów serialu "Życie nad rozlewiskiem", który w odróżnieniu od poprzednich części, nie jest oparty na powieści Małgorzaty Kalicińskiej. Oryginalny scenariusz został napisany przez Annę Janyskę, Roberta Latuska, Magdalenę Strzałkowską i Bartosza Blaschke. W życiu Małgosi (Joanna Brodzik) pojawią się nowi mężczyźni i rozstrzygną się niewyjaśnione sprawy. Nad rozlewiskiem pojawi się też przystojny handlarz sztuką, Ordon (Piotr Polk). Czy wzbudzi on w Małgorzacie żywsze uczucia?

Reklama

Miłość rodzinna

Zakochany będzie bohater "rodzinki. pl" Tomek (Maciek Musiał). Jego mama Natalia (Małgorzata Kożuchowska) nawet się z tego ucieszy, ale zaraz zacznie się martwić, czy przypadkiem chłopak nie współżyje ze swoją dziewczyną. Swoją miłość będzie miał też Kacperek (Mateusz Pawłowski).

Tylko Kuba (Adam Zdrójkowski) nie będzie chodził z głową w chmurach, bo pochłoną go kłopoty z matematyką. W tym sezonie Boscy będą się borykać z problemami finansowymi. Czeka ich też zatrważająca wizyta rodziców Natalii i policji. Nic dziwnego, że Boska, żeby nie zwariować, zainteresuje się jogą...

Podejrzana wdowa

Czwarta część "Czasu honoru" rozpocznie się wykonaniem wyroku na konfidencie przez "Rudą" (Karolina Gorczyca). Jest kwiecień 1944 roku. W Polsce trwa okupacyjny terror, do Warszawy wracają główni bohaterowie, by walczyć w jednym oddziale. W rolach głównych zobaczymy Macieja Zakościelnego, Jana Wieczorkowskiego, Jakuba Wesołowskiego i Antoniego Pawlickiego oraz Magdalenę Różczkę i Olgę Bołądź.

Nie zabraknie też nowych postaci. Najważniejszą będzie Karolina Osmańska (Magdalena Boczarska), którą widzowie poznali już jako prostytutkę Lolę. Tym razem wystąpi ona w roli wdowy po kapitanie artylerii. Tak przynajmniej twierdzi, przesłuchiwana przez żołnierzy AK. Gdy kobieta mówi, że pracuje dla niemieckiego wojska, wywiad AK nakłania ją do współpracy - ma dostarczać wykradane dokumenty. Jej zachowanie budzi jednak wśród członków ruchu oporu coraz większe podejrzenia. KZ

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje