Pensjonat nad rozlewiskiem Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 937
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pensjonat nad rozlewiskiem": Premiera serialu dopiero w grudniu!

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom "Pensjonat nad rozlewiskiem" nie pojawi się na antenie TVP1 we wrześniu. Fani mazurskiej sagi na spotkanie z bohaterami serialu będą musieli poczekać do pierwszej niedzieli grudnia.


"Pensjonat nad rozlewiskiem" - 6. seria mazurskiej sagi - zadebiutuje na antenie TVP1 w niedzielę 3 grudnia. Tymczasem w ubiegłym tygodniu w okolicach położonej nad Jeziorem Drwęckim Ostródzie rozpoczęły się zdjęcia do kolejnej części opowieści o losach Małgosi Jantar (Joanna Brodzik) i jej najbliższych.

Zdradzamy, że życie Małgosi Jantar wywróci się do góry nogami, gdy już w 1. odcinku w jej pensjonacie  pojawi się... komornik z wekslem na ponad milion złotych podpisanym przez jej zmarłą w Indiach matkę!

Reklama

Małgosia, która po śmierci Basi Jabłonowskiej (niezapomniana Małgorzata Braunek) odziedziczyła założony przez matkę pensjonat, z radością witać będzie każdy nowy dzień i każdego nowego gościa. Prowadzone przez nią siedlisko zyska popularność, o jakiej nawet nie śmiała marzyć, a życie u boku Konrada (Piotr Grabowski) - byłego męża, z którym po rozwodzie znów się związała - okaże się po prostu sielanką. Niestety, jak grom z jasnego nieba spadnie na nią wiadomość, że Basia przed śmiercią zaciągnęła ogromną pożyczkę na podróż do Indii. Przerazi się, gdy do jej drzwi zapuka wierzyciel z podpisanym przez Jabłonowską wekslem, a tuż po nim nad rozlewiskiem zjawi się komornik z sądowym nakazem natychmiastowej spłaty długu. Pensjonat zostanie wystawiony na licytację...

Czarne chmury zawisną też nad głowami Marysi (Olga Frycz) i Kuby (Antoni Królikowscy), którzy dopiero po rozwodzie zrozumieli, że nie mogą bez siebie żyć. Milewicz wybaczy ukochanej romans z przystojnym leśniczym, a ona obieca mu, że na zawsze wyrzuci z pamięci oddelegowanego przez przełożonych do Szczytna kochanka. Krzysztof (Mateusz Janicki) jednak niespodziewanie przyjedzie nad rozlewisko... Powie Tomaszowi (Jerzy Schejbal), że nadleśnictwo nie miało nic przeciwko, by wrócił na Mazury i znów z nim pracował. Wyzna też Zawoi, że wciąż kocha Marysię! Czy podejmie próbę odzyskania jej i po raz kolejny zniszczy jej związek z Kubą?

Obok znanych z poprzednich sezonów bohaterów w "Pensjonacie nad rozlewiskiem" pojawi się kilka nowych postaci, a wśród nich urocza Dagmara (w tej roli Julia Pogrebińska), która przejmie prowadzony kiedyś przez swą kuzynkę Elwirę (Joanna Drozda) salon fryzjerski i kosmetyczny. Elwira bowiem wyjedzie do Los Angeles i zrobi tam zawrotną karierę jako fryzjerka hollywoodzkich gwiazd!

Jak udało się nam ustalić, Joanna Drozda nie pojawi się w nowych odcinkach serialu, bo ze względu na inne zobowiązania zawodowe, zmuszona była zrezygnować z roli Elwiry. Jesienią na ekranie nie zobaczymy też Krystiana Wieczorka, ale grany przez niego Sławek nie zniknie z życia Pauli (Anna Czartoryska). W "Pensjonacie nad rozlewiskiem" wcieli się w niego Adam Adamonis znany telewidzom m.in. jako Andrzej Gruszewski z "Przyjaciółek". Do obsady serialu dołączy też Mikołaj Krawczyk. Zagra Adama - przystojnego biznesmena, który zamieszka w pensjonacie i postanowi... rozkochać w sobie właścicielkę siedliska. Okaże się, że ma też względem Małgosi inne plany mogące - jeśli uda mu się je zrealizować - zrujnować życie nie tylko jej, ale też wszystkich jej bliskich!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy