Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 876
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pensjonat nad rozlewiskiem": Olga Frycz wkrótce zostanie mamą!

Olga Frycz, czyli Marysia z "Pensjonatu nad rozlewiskiem", jest w ciąży. - Czuję się super, rosnę jak na drożdżach i cieszę się, że sama mogę Was o tym poinformować - napisała do fanów obserwujących jej profil na Instagramie. Aktorka urodzi swe pierwsze dziecko pod koniec wakacji...

Olga Frycz nie kryje, że od kilkunastu miesięcy jest szczęśliwie zakochana w byłym zawodniku Muay Thai. Grzegorza Sobieszkę, z którym - jak się właśnie okazało - jest w ciąży, poznała dwa lata temu, gdy zgłosiła się do Academii Gorilla, by zapisać się na treningi tajskiego boksu.

- Przyszłam na zajęcia i zakochałam się w moim trenerze. Grzesiu jest sportowcem, treneram, zawodnikiem brazylijskiego jujitsu. Jest silny i wygląda bardzo groźnie - wyznała w wywiadzie.

Reklama

- Mój ukochany to człowiek odpowiedzialny i uczciwy, co mnie urzekło najbardziej. Do wszystkiego doszedł sam ciężką pracą i bardzo mi tym imponuje - powiedziała w rozmowie z magazynem "Gala".

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek od pierwszego wejrzenia czuli, że są dla siebie po prostu stworzeni. Po zaledwie paru tygodniach znajomości zdecydowali, że chcą razem iść przez życie i zamieszkali razem. Niedawno aktorka pochwaliła się w mediach społecznościowych, że zakończyła budowę swojego wymarzonego domu i wkrótce wprowadzi się do niego z ukochanym. Dziś oboje przygotowują swe nowe gniazdko na powitanie w nim swego pierwszego dziecka.

O tym, że jest w ciąży, Olga Frycz osobiście poinformowała fanów, zamieszczając na Instagramie zdjęcie z sesji, do udziału w której zaprosiła ją redakcja polskiej edycji "Vogue".

- Nie dość, że to moje pierwsze w życiu zdjęcie dla "Vogue", to jeszcze na dodatek jest to moja pierwsza #pregnant #session - napisała.

Odtwórczyni roli Marysi w mazurskiej sadze "Nad rozlewiskiem" zostanie mamą tego lata. Jej dziecko przyjdzie na świat pod koniec wakacji.


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje