Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 756
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pensjonat nad rozlewiskiem": Małgosia padnie ofiarą oszusta?

Małgosia Jantar (Joanna Brodzik) wpadnie w sidła, które zastawi na nią Adam (Mikołaj Krawczyk). Przystojny letnik oczaruje właścicielkę siedliska nad rozlewiskiem. Okaże się jednak, że bardziej niż na niej zależy mu na jej pensjonacie!

Adam Kunert okaże się prawdziwym mistrzem w uwodzeniu kobiet. W dodatku sprawiać będzie wrażenie, jakby doskonale wiedział, że żadna, na którą zagnie parol, nie zdoła oprzeć się jego urokowi. Małgosia szybko zorientuje się, że w towarzystwie Adama znów czuje się młoda i piękna... Choć rozum podpowie jej, że powinna trzymać się z daleka od Kunerta, to jednak serce pchać ją będzie w jego stronę.

Reklama

Niebawem właścicielka pensjonatu odkryje, że wysportowany i chętnie eksponujący swą imponującą muskulaturę Adam jest świetnym słuchaczem. Zwierzy mu się ze swoich problemów spowodowanych ogromnym długiem, jaki jej matka zaciągnęła przed śmiercią.

- Intuicja mi mówi, że wszystko się jakoś poskłada i będzie dobrze - pocieszy ją przystojny letnik.

Fakt, że Małgosia rozmawia o swych prywatnych sprawach z obcym mężczyzną, bardzo nie spodoba się Marysi (Olga Frycz). Dziewczyna ostrzeże matkę, żeby miała się na baczności.

Niedługo potem Kunert poinformuje właścicielkę pensjonatu, że musi wyjechać.

- Wkrótce znów się spotkamy, obiecuję - powie i zaproponuje Małgosi bruderszaft.

Wypiją po lampce wina i pocałują się, by przypieczętować przejście na ty.

Po powrocie nad rozlewisko Adam zachowywać się będzie zupełnie inaczej niż przed wyjazdem. Jego urok nagle po prostu zniknie. Tomasz (Jerzy Schejbal), któremu Małgosia zaproponuje, by na stałe przeprowadził się do pensjonatu, zacznie podejrzewać, że Kunert nie jest tym, za kogo się podaje. Także Konradowi (Piotr Grabowski) myśl o Adamie nie dawać będzie spokoju, zwłaszcza że zauważy, iż mężczyzna smali cholewki do wyraźnie nim zauroczonej Magdy (Laura Breszka). Małgosia jednak wciąż skrycie wzdychać będzie do przystojnego letnika, nie przeczuwając, że ten jest oszustem i zamierza położyć rękę na wszystkim, na czym jej zależy i co kocha.

Przypominamy, że na premierowe odcinki "Pensjonatu nad rozlewiskiem" TVP1 zaprasza w każdy wtorek o godzinie 21.35.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje