Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 754
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pensjonat nad rozlewiskiem": Małgosia odzyska pensjonat!

Na podstawie prawomocnego wyroku Małgosia (Joanna Brodzik) odzyska należący kiedyś do jej matki majątek, a wszyscy jej przyjaciele zjawią się nad rozlewiskiem, by wznieść toast za pomyślność jej pensjonatu.

Tomasz (Jerzy Schejbal) przestawi mecenasowi Wawrzeckiemu (Piotr Borowski) niezbity dowód na to, że Adam (Mikołaj Krawczyk) podrobił na wekslu podpis jego zmarłej żony. Adwokat stwierdzi, że teraz nic już nie stoi na przeszkodzie, aby złożyć w sądzie wniosek o unieważnienie wyroku, na podstawie którego Kunert został właścicielem pensjonatu Małgosi.

Reklama

- Prokurator ci się przygląda, będziesz miał kłopoty - uprzedzi Kunerta stary znajomy, Mariusz (Mariusz Drężek), który niespodziewanie przyjedzie nad rozlewisko.

Chwilę później przed pensjonat podjedzie opancerzony samochód. Wysiądą z niego zamaskowani agenci Centralnego Biura Śledczego. Podejdą do Adama i Mariusza.

- Suka - syknie Kunert, gdy zorientuje się, że osobą, która zakuwa go w kajdanki jest... Magda (Laura Breszka).

Okaże się, że CBŚ od dawna interesuje się poczynaniami oszusta, a Magda, działając pod przykrywką, miała za zadanie doprowadzić do jego aresztowania.

- Prędko nie wyjdzie z kryminału - stwierdzi Wawrzecki, kiedy dowie się, że na mającą się odbyć lada moment w sądzie rozprawę z powództwa Małgosi Adam zostanie doprowadzony z aresztu.    

Po przesłuchaniu wszystkich świadków i zbadaniu materiału dowodowego sędzia orzeknie, że Kunert musi zwrócić pensjonat spadkobiercom Barbary (śp. Małgorzata Braunek) i skaże Adama na siedem lat więzienia.

- Wygraliśmy! Nie mogę uwierzyć, że się nam udało - powie szczęśliwa Małgosia Tomaszowi, a Wronę (Joanna Fertacz) poprosi, by wróciła do pracy.

Dobre nowiny szybko rozniosą się po całej okolicy. Nad rozlewiskiem zjawią się wszyscy przyjaciele Małgosi, by osobiście pogratulować jej zwycięstwa i wznieść toast za pomyślność pensjonatu.

Przypominamy, że na premierowe odcinki "Pensjonatu nad rozlewiskiem" TVP1 zaprasza w każdy wtorek o godzinie 21.35.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje