Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
7
Niezły
Ocen: 882
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pensjonat nad rozlewiskiem": Była kochanka Kuby wróci nad rozlewisko...

Agata (Orina Krajewska), dla której Kuba (Antoni Królikowski) zostawił kiedyś Marysię (Olga Frycz) - nieoczekiwanie zjawi się nad rozlewiskiem. - Ma dziewczyna tupet... po tym wszystkim, co zrobiła.. - westchnie Małgosia (Joanna Brodzik) na widok byłej kochanki Milewicza.

W 12. odcinku "Pensjonatu nad rozlewiskiem" (emisja w TVP1 we wtorek 5 czerwca o godzinie 22.00) do Adama (Mikołaj Krawczyk) przyjedzie w odwiedziny znajomy, z którym - jak się okaże - łączą Kunerta podejrzane interesy. Mariuszowi (Mariusz Drężek) towarzyszyć będzie... Agata.

- Nie wierzę! Co ona tu robi? - zdziwi się Marysia (Olga Frycz), kiedy zobaczy byłą kochankę Kuby wysiadającą z zaparkowanego przed pensjonatem samochodu.

Reklama

- Głupio mi, że tak wtedy wyszło. Przepraszam, Mania, nie wiem, co powiedzieć. Nie chciałam tego - westchnie Agata i wyzna Marysi, że bardzo żałuje, iż odbiła jej męża i wdała się z nim w romans, ale teraz jest już zupełnie inną osobą, ustatkowała się i wkrótce wychodzi za mąż za Mariusza.

- Misiek mówił, że sprzedaliście pensjonat. Co się stało? - zainteresuje się.

- Po co tu przyjechaliście? I nie opowiadaj mi dyrdymałów o ślubie! Powiedz mi, co łączy twojego Miśka z tym oszustem Kunertem? - zapyta ją Małgosia.

Agata zaniemówi... Nie będzie miała pojęcia, że jej narzeczony jest uwikłany w wiele oszustw, a z Adamem łączą go nie tylko wspomnienia z czasów, gdy razem studiowali.

Tymczasem Mariusz spotka się z Kunertem.

- Po co ci ten pensjonat? To jest nic nie warta rudera - powie mu.

- Prokurator ci się przygląda, węszy. Robi się dym, niepotrzebne zamieszanie. Plączesz się w gówniane interesiki - wyszepcze.

Adam uśmiechnie się pod nosem i nieoczekiwanie zaproponuje Mariuszowi, by został jego wspólnikiem.

- Dołącz do mnie. Mam wielki projekt, będę go realizował - stwierdzi.

Chwilę później w pensjonacie zjawią się uzbrojeni funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego. Zakują Mariusza i Adama w kajdanki...

Przerażona Agata zda sobie sprawę z tego, że po raz kolejny źle ulokowała swoje uczucia. Czy zostanie nad rozlewiskiem? Czy Marysia wybaczy byłej przyjaciółce, że kiedyś przespała się z Kubą?

 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje