Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 767
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pensjonat nad rozlewiskiem": Anna Czartoryska po raz trzeci zostanie mamą!

Anna Czartoryska-Niemczycka, czyli Paula z mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem", wiosną przyszłego roku po raz trzeci zostanie mamą. Aktorka ma już 4-letniego syna Ksawerego i 2-letnią córkę Janinkę, którzy - jak twierdzi - są całym jej światem...

Anna Czartoryska-Niemczycka nigdy nie kryła, że kariera nie jest dla niej najważniejsza.

Reklama

- Najwięcej szczęścia daje mi bycie żoną i mamą - wyznała w wywiadzie i dodała, że gotowa byłaby nawet na dobre zrezygnować z pracy, jeśli wymagałoby tego dobro jej najbliższych.

- Aktorstwo to piękny zawód i jeśli zostają po nas role warte zapamiętania, to super. Ale tak naprawdę trwamy przez nasze dzieci i wnuki - powiedziała niedawno.

Jak informuje tygodnik "Na Żywo" rodzina pięknej aktorki lada moment znów się powiększy. Anna Czartoryska jest bowiem w trzeciej ciąży!

Odtwórczyni roli Pauli w "Pensjonacie nad rozlewiskiem" nigdy nie kryła, że chce mieć dużą rodzinę - taką, z jakiej sama pochodzi. Żartuje, że skoro jedna z najwybitniejszych aktorek świata, Meryl Streep, ma czwórkę dzieci i świetnie godzi życie prywatne z zawodowym, jej też się to uda. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje