Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 858
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pensjonat nad rozlewiskiem": Anna Czartoryska-Niemczycka nagrała płytę pop

Anna Czartoryska-Niemczycka, czyli Paula z "Pensjonatu nad rozlewiskiem", jest nie tylko utalentowaną aktorką, ale też świetną wokalistką, co udowodniła m.in. w 3. edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo". Lada moment do sklepów muzycznych trafi jej nowy album z piosenkami popowymi.

Anna Czartoryska-Niemczycka nie kryje, że śpiewanie sprawia jej wielką przyjemność. Świetny, mocny głos i muzykalność odziedziczyła po mamie, która kiedyś była śpiewaczką operową, a dziś udziela lekcji śpiewu.

Reklama

- Mama zaraziła mnie pasją do śpiewania, a ja dziś przekazuję ją swoim dzieciom - mówi odtwórczyni roli Pauli w mazurskiej sadze "Nad rozlewiskiem".

- Jako nastolatka pokochałam grę na gitarze, zaczęłam też pisać teksty piosenek. Postanowiłam zdawać do szkoły muzycznej, a mama pomagała mi przygotować się do egzaminów - wspomina aktorka.

Anna Czartoryska-Niemczycka ma już na swoim koncie jedną płytę. Utwory z "Morfiny" wykonywała z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej na koncertach w... filharmoniach w całej Polsce. Kilka lat temu wystąpiła na festiwalu w Opolu. Brawurowo zaśpiewała wtedy utwór "Grande Valse Brillante" z repertuaru Ewy Demarczyk.

Po urodzeniu syna - 3-letniego dziś Ksawerego - aktorka na pewien czas wycofała się z show-biznesu. Gdy na świat przyszła jej córka Janina (ma półtora roku), miała już niemal gotowy materiał na drugi album. Kilka miesięcy temu weszła do studia, by nagrać kilkanaście piosenek, a w lipcu nakręciła teledysk do utworu "Witamina L" promującego nową płytę, która lada moment trafi do sklepów muzycznych.

Anna Czartoryska-Niemczycka z dumą mówi, że jej dzieci są bardzo muzykalne.

- Gramy na instrumentach, chodzimy na koncerty, śpiewamy piosenki - opowiadała w wywiadzie dla magazynu "Gala".

- Najbardziej jestem dumna, gdy śpiewają moje piosenki! Ich ulubiona to "Witamina L". Pierwszych najważniejszych fanów już mam! - mówi i dodaje, że również jej mama słuchała płyty i wysoko oceniła znajdujące się na niej piosenki.

Premiera albumu Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej zaplanowana jest na jesień.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje