Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
7
Niezły
Ocen: 882
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Padł pierwszy klaps!

We wtorek, 10 maja, rozpoczęły się zdjęcia do serialu "Życie nad rozlewiskiem". Na planie spotkali się po niemal rocznej przerwie Ewa Bakalarska, czyli Ada, Piotr Grabowski, czyli Konrad, i Olga Frycz, czyli Marysia.

Przez kilka najbliższych dni zdjęcia do "Życia nad rozlewiskiem" kręcone będą w Warszawie. Na początku czerwca cała ekipa przeniesie się na Mazury, by realizować większość serialowych scen z udziałem m.in. Joanny Brodzik, czyli Małgosi Jantar, Małgorzaty Braunek, czyli Barbary Jabłonowskiej), i Anny Czartoryskiej, czyli Pauli.

Reklama

To właśnie historie granych przez nie bohaterek będą w trzeciej serii "rozlewiska" najważniejsze.

"Życie nad rozlewiskiem", w odróżnieniu od poprzednich części serialu, nie jest oparte na powieściach Małgorzaty Kalicińskiej, a na oryginalnym scenariuszu napisanym przez Annę Janyskę, Roberta Latuska, Magdalenę Strzałkowską i Bartosza Blaschke.

To opowieść o dalszych losach 40-letniej Małgorzaty (w tej roli Joanna Brodzik), która porzuciła Warszawę, by przeprowadzić się w rodzinne strony - na Mazury. W jej życiu pojawią się nowi mężczyźni, zawiążą nowe przyjaźnie, rozstrzygną niewyjaśnione dotąd sprawy.

Scenarzyści zapewniają, że będzie to naprawdę wciągająca i pełna niespodzianek historia!

Zdjęcia do "Życia nad rozlewiskiem" potrwają do połowy sierpnia, a emisja serialu planowana jest na jesień tego roku.

We wtorek padł pierwszy klaps na planie. Swoje "warszawskie" sceny kręcili Piotr Grabowski, Ewa Bakalarska i Olga Frycz. Lada moment dołączą do nich kolejne gwiazdy.

Jako pierwsi publikujemy zdjęcia z "Życia nad rozlewiskiem" - zajrzyjcie do naszej galerii, by zobaczyć, co działo się na planie podczas pierwszego dnia zdjęciowego.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje