Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
7
Niezły
Ocen: 882
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ostatnia wielka impreza nad rozlewiskiem

- Co to za rozlewisko bez Pauli, Elwiry, Oresta i Karolaków - powie Małgosia (Joanna Brodzik), kiedy dowie się, że większość jej przyjaciół zamierza na zawsze wyjechać z Mazur tuż po ślubie Basi i Tomasza (Małgorzata Braunek i Jerzy Schejbal) oraz Ewy i Henryka (Maria Pakulnis i Wojciech Droszczyński).Plany budowy autostrady, która biec ma przez rozlewisko, sprawią, że wielu sąsiadów Małgosi Jantar postanowi opuścić Mazury. Paula (Anna Czartoryska) z dziećmi znajdzie piękny dom w miejscowości oddalonej o 50 kilometrów od pensjonatu i będzie szykować się do przeprowadzki, Elwira (Joanna Drozda) namówi Oresta (Piotr Polak) do sprzedaży wszystkiego, co mają i przeniesienia się do Warszawy, gdzie chciałaby otworzyć ekskluzywny salon kosmetyczny, Karolakowie (Hanna Wolicka i Marian Czarkowski) postanowią wyprowadzić się z Mazur i zamieszkać u córki...

Reklama

Także Małgosia będzie się poważnie zastanawiać nad sprzedażą pensjonatu i przenosinami w inne miejsce, co bardzo zaniepokoi Marysię (Olga Frycz), która przecież - na przekór wszystkim - dopiero podjęła decyzję o zamieszkaniu... na Mazurach, gdzie odnalazła swe szczęście w ramionach leśniczego Krzysztofa (Mateusz Janicki).

- Wszyscy mi teraz nagle znikną z oczu... Mama, tata, Paula ze Sławkiem, Elwira i ten postrzelony Orest. Wreszcie się gdzieś odnalazłam, wreszcie miałam wszystko w jednym: miłość, przyjaźń, rodzinę... I nagle to stracę przez tę cholerną drogę! - powie Marysia w rozmowie z ukochanym.

Tymczasem dwie pary - Basia i Tomasz oraz Ewa i Henryk - szykować się będą do ślubu, który, co zauważy Małgosia, ma być ostatnią wielką imprezą nad rozlewiskiem... Państwo młodzi przysięgać będą sobie miłość i wierność na Mostku Zakochanych, który zaprojektował Konrad (Piotr Grabowski), i podczas otwarcia którego Małgosia uległa poważnemu wypadkowi.

W czasie wesela Basi i Tomasza oraz Ewy i Henryka okaże się, że władze postanowiły jednak zrezygnować z budowy drogi. Nikt nie będzie wiedział, że to zasługa leśniczego Krzysztofa, który postanowił zrobić wszystko, by nie dopuścić do zniszczenia swojego ukochanego miejsca na ziemi...

Jak decyzja władz o zaniechaniu budowy wpłynie na plany mieszkańców Mazur? Czy Paula, Elwira i Karolakowie zrezygnują z wyprowadzki? Czy życie nad rozlewiskiem znów będzie takie, o jakim zawsze marzyli wszyscy bohaterowie serialu?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznamy już w najbliższą niedzielę - 24 lutego - o godzinie 20.20, kiedy to TVP 1 wyemituje ostatni odcinek "Na rozlewiskiem".

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Nad rozlewiskiem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje