Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
7
Niezły
Ocen: 883
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nieoczekiwany gość zburzy szczęście Pauli

Pojawienie się nad rozlewiskiem biologicznego ojca Broni (Ala Cichowicz) sprawi, że Paula (Anna Czartoryska) przeżyje prawdziwy koszmar. Niespodziewana wizyta Jeana Pierre'a (Pierre Ansart) doprowadzi ją niemal do popełnienia morderstwa!

Po wyjeździe Sławka (Krystian Wieczorek) do pracy w Kanadzie Paula (Anna Czartoryska) - choć bardzo tęskniąc za mężem - świetnie będzie sobie radziła z opieką nad dziećmi i doglądaniem budowy domu, do którego zamierza przeprowadzić się z ukochanym po jego powrocie zza oceanu. Niestety, los nie będzie jej szczędził ciosów, które sprawią, że zwątpi w swoje szczęście i doprowadzą ją niemal do załamania nerwowego oraz do popełnienia... morderstwa!

Reklama

Pierwszym nieszczęściem, jakie spadnie na Paulę, będzie śmierć babci Rysia (Eryk Cichowicz) - Romany (Maria Kowalik). Kolejnym - pojawienie się nad rozlewiskiem byłego kochanka, Francuza Jeana Pierre'a (Pierre Ansart), który przyjedzie tu z nadzieją, że uda mu się wywalczyć sobie prawo do opieki nad córką.

Kiedy Paula rozstawała się z Jeanem Pierre'em i zdecydowała się opuścić Francję na zawsze, nie powiedziała kochankowi, że jest w ciąży. Była pewna, że Jean Pierre i nie porzuci dla niej żony, nie chciała komplikować mu życia... Tymczasem biologiczny ojciec Broni dowiedział się prawdy i postanowił odszukać Paulę i córeczkę.

- On chce mi zabrać Bronię. Przyznał się żonie, że ma dziecko i zdecydowali wspólnie, że chcą je wychowywać. We Francji biologiczny ojciec ma takie samo prawo do dziecka jak matka - powie roztrzęsiona Paula w rozmowie z Marysią (Olga Frycz).

Podczas spotkania z byłym kochankiem Paula będzie starała się przekonać go, by porzucił pomysł o zabraniu jej córki, by wyjechał i zapomniał o niej i dziecku, ale Jean Pierre pozostanie niewzruszony na jej prośby. W głowie zrozpaczonej Pauli zrodzi się myśl, by zastrzelić Francuza. Odnajdzie ukryty w domu rewolwer i pójdzie do hotelu, w którym zatrzymał się jej były kochanek...

Czy Paula zdecyduje się popełnić przestępstwo? Kto przyjdzie jej z nieoczekiwaną pomocą i pozwoli pozbyć się Jeana Pierre'a na zawsze? Jak próba definitywnego rozliczenia się z przeszłością wpłynie na przyszłość Pauli i jej najbliższych?

Odpowiedzi na te pytania poznamy już w najbliższą niedzielę. Na emisję 7. odcinka serialu "Nad rozlewiskiem" TVP 1 zaprasza 13 stycznia o godzinie 20.20.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nad rozlewiskiem | seriale | Anna Czartoryska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje