Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
7
Niezły
Ocen: 885
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nagra płytę popowo-rockową!

Anna Czartoryska, czyli Paula z "Życia nad rozlewiskiem", jest bardzo zadowolona, że jej debiutancka płyta z piosenkami ze spektaklu "Morfina" cieszy się sporym powodzeniem. Aktorka rozpoczęła właśnie kompletowanie materiału na swój kolejny krążek, który ma zawierać rockowe i popowe hity!


"Morfina" - pierwszy album w dorobku Anny Czartoryskiej - ukazała się na rynku 21 maja. Zawiera trzynaście piosenek autorstwa m.in. Seweryna Krajewskiego i Marka Grechuty, do których słowa napisali mistrzowie tej miary co Agnieszka Osiecka i Jonasz Kofta.

Reklama

- To liryczne piosenki o rozgwieżdżonym nocnym niebie, o snach, bólu, miłości, samotności i tęsknocie - mówi Ania.

Aktorka jest bardzo dumna z tego, że jej debiutancki album spotkał się z dużym zainteresowaniem, a na spektakle "Morfiny", podczas których wykonuje piosenki z płyty, przychodzi do stołecznego Teatru Roma komplet widzów.

Anna Czartoryska nie chce być jednak postrzegana tylko jako wykonawczyni tzw. piosenek aktorskich. Mówi, że nie traktuje swoich utworów jak etiudy aktorskie, bo ważniejsze od zagrania emocji na estradzie jest dla niej po prostu śpiewanie. Może właśnie dlatego zamierza w najbliższym czasie nagrać płytę z piosenkami popowymi i rockowymi.

Ania chciałaby, aby jej drugi krążek bardzo się różnił od "Morfiny". Podobno rozpoczęła już kompletowanie materiału na nową płytę i ma zamiar szybko wejść do studia, by zarejestrować kilkanaście piosenek. Na razie nie wiadomo, kiedy miałaby się ukazać popowo-rockowa płyta Anny Czartoryskiej, ale aktorka ma nadzieję, że stanie się to jeszcze w tym roku.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje