Pensjonat nad rozlewiskiem Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 937
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Nad rozlewiskiem": Anna Czartoryska po raz drugi została mamą! Tym razem urodziła dziewczynkę!

Anna Czartoryska, czyli Paula z mazurskiej sagi „Nad rozlewiskiem”, po raz drugi została mamą. Córeczka Anny przyszła na świat w przeddzień 32. urodzin pięknej aktorki...

Rodzina Anny Czartoryskiej i jej męża - Michała Niemczyckiego - zaledwie półtora roku po narodzinach ich syna Ksawerego znów się powiększyła. Kilka dni temu aktorka urodziła śliczną i zdrową dziewczynkę!

Serialowa Paula z "Ciszy nad rozlewiskiem" nigdy nie kryła, że kariera nie jest dla niej najważniejsza. Wiele razy mówiła w wywiadach, że tym, co liczy się dla niej najbardziej, jest rodzina.

- Tak naprawdę trwamy przez nasze dzieci i wnuki - powiedziała kiedyś, dodając, że chciałaby mieć dużą rodzinę - taką, z jakiej sama pochodzi.

Reklama

Anna Czartoryska jako przykład gwiazdy, która świetnie godzi obowiązki mamy z aktorstwem (i to aktorstwem najwyższych lotów), podaje mającą czwórkę dzieci i trzy Oscary na koncie Meryl Streep. Ania żartuje, że skoro jednej z najwybitniejszych i najbardziej zapracowanych aktorek świata udaje się bez problemu łączyć życie rodzinne z zawodowym, jej z pewnością też się to uda!

Czytaj dalej...

Przypomnijmy, że Anna Czartoryska i Michał Niemczycki po raz pierwszy zostali rodzicami latem 2014 roku - nieco ponad rok po ślubie. Uczucie pomiędzy nimi wybuchło podczas balu na zamku w Wiśniczu, który odbył się 11 września 2011 roku z okazji 10. rocznicy ślubu Dominiki Kulczyk-Lubomirskiej i Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego. Po raz pierwszy pokazali się jako para dopiero w lutym 2012 roku na premierze filmu "Big Love". Rok później byli już małżeństwem, a dwa lata później na świat przyszedł ich syn Ksawery.

Anna Czartoryska nie chce opowiadać w wywiadach o swym prywatnym życiu. Na razie nie zdradziła, jakie imię dostanie jej córeczka. Jedno jest jednak pewne - że aktorka zrobi wszystko, by jej rodzina była szczęśliwa!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy