Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
7
Niezły
Ocen: 883
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Mistrzyni... przetrwania

Ewa Bakalarska, czyli Ada z "Życia nad rozlewiskiem", udowodniła, że potrafi dać sobie radę w każdej sytuacji. Podczas Survivalowych Zawodów Aktorek nie miała sobie równych!

Ewa Bakalarska bez problemu zmieniła koło w samochodzie terenowym, przeszła po linie nad urwiskiem, strzeliła do celu i w dodatku wszystko to zrobiła z rozbrajającym uśmiechem! Podczas Survivalowych Zawodów Aktorek w Mierkach koło Olsztyna Ewa wykazała się sprawnością, jakiej pozazdrościć by jej mogła każda sportsmenka!

Reklama

- Trzeba tylko chcieć - mówi Ewa, pytana, jak to możliwe, że udało się jej sprostać zadaniom, które mogłyby sprawić problem większości mężczyzn.

Podczas zawodów survivalowych okazało się, że rzeczywiście, dla chcącego nic trudnego. Konkurencje, w których zmierzyły się znane z seriali aktorki, pomogli przygotować byli żołnierze jednostki specjalnej "Grom". Na serialowe gwiazdy i gwiazdki czekała specjalnie przygotowana ścieżka pełna mocnych wrażeń. Panie próbowały swoich sił na ściance wspinaczkowej oraz strzelnicy. Jeździły również amfibią z napędem na 8 kół po leśnych duktach.

Ewa Bakalarska śmieje się, że kobieta, która na co dzień zmaga się z prowadzeniem domu, da sobie radę ze wszystkim.

- Jesteśmy ze stali - żartuje.

Faktem jest, że nikt nie spodziewałby się po kruchych aktorkach aż takiego hartu ducha i woli walki. Przedstawicielki Waszych ulubionych seriali udowodniły, że słaba płeć jest słaba tylko z nazwy.

- Kobiety są bardzo, bardzo silne - twierdzi Ewa Bakalarska.

Zajrzyjcie do naszej galerii, by sprawdzić, jak Ewa dawała sobie radę z poszczególnymi konkurencjami.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje