Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
7
Niezły
Ocen: 885
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Kuba odnajdzie szczęście w ramionach... Agaty

Marysia (Olga Frycz) utwierdzi się w przekonaniu, że dobrze zrobiła występując o rozwód z Kubą (Antoni Królikowski), gdy odkryje, że ten wdał się w romans z jej przyjaciółką Agatą (Orina Krajewska).

Agata, której Marysia udzieli schronienia po tym, jak despotyczny szef (Mariusz Drężek) wyrzuci ją z pracy i ze swego mieszkania, nie będzie miała oporów, by wplątać się w romans z mężem przyjaciółki. Rozkocha w sobie Kubę i sprawi, że chłopak zmieni zdanie w sprawie rozwodu i wreszcie zgodzi się, by jego rozstanie z żoną zostało potwierdzone oficjalnym orzeczeniem sądu.

Reklama

Znudzony małżeństwem Kuba odnajdzie w ramionach Agaty prawdziwe szczęście. Nie zdobędzie się jednak na odwagę, by porozmawiać z żoną i przyznać, że jest zakochany w innej dziewczynie, a ich małżeństwo istnieje już tylko na papierze. To, że Kuba zachowuje się przy Agacie inaczej niż zwykle, Marysia po raz pierwszy zauważy podczas śniadania, do którego pewnego dnia zasiądą we troje.

Dostrzeże, że jej mąż w obecności Agaty jest bardzo ożywiony, dowcipny i sympatyczny. Początkowo nie będzie chciała uwierzyć, że między jej mężem i przyjaciółką rodzi się uczucie, ale kiedy przypadkowo zobaczy ich razem na ulicy, zda sobie sprawę, że Agata zajęła jej miejsce u boku Kuby. Nic już nie będzie w stanie powstrzymać jej od rzucenia się w ramiona leśniczego Krzysztofa (Mateusz Janicki), z którym przeżyła burzliwy romans i którego wciąż kocha.

Tymczasem Małgosi (Joanna Brodzik) uda się zebrać kilka tysięcy podpisów pod petycją w sprawie wstrzymania budowy autostrady, która przebiegać ma przez rozlewisko. Konrad (Piotr Grabowski) uzna jednak, że sama petycja to za mało i postanowi przedstawić władzom własny projekt nowej drogi i propozycję jej nowej lokalizacji...

Czy pomysł Konrada wpłynie na zmianę decyzji burmistrza o budowie drogi? Jak Małgosia zareaguje na pomysł byłego męża, który zaangażuje się w walkę o uratowanie rozlewiska przed całkowitym zniszczeniem? Jak zachowa się Marysia na wieść, że Kuba i Agata mają romans i chcą ułożyć sobie życie we dwoje?

Odpowiedzi na te pytania poznamy już w najbliższą niedzielę. Na emisję 11. odcinka serialu „Nad rozlewiskiem” TVP 1 zaprasza 10 lutego o godzinie 20.20.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Nad rozlewiskiem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje