Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
7
Niezły
Ocen: 889
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazdy na Balu Nocy Letniej

Na corocznym Balu Fundacji TVN "Nie jesteś sam" nie mogło - jak zwykle - zabraknąć znanych z seriali gwiazd. W warszawskich Arkadach Kubickiego do białego rana bawili się w sobotę m.in. Anna Czartoryska, czyli Paula z "Ciszy nad rozlewiskiem", i Jakub Wesołowski, czyli nieodżałowany Marek Bromski z "Komisarza Aleksa".


Reklama

Bale Fundacji TVN "Nie jesteś sam" wydawane od kilku lat w jeden z ostatnich weekendów lata na stałe wpisały się już w kalendarz najważniejszych wrześniowych imprez stolicy. Bywają na nich sztandarowe "twarze" stacji oraz zaprzyjaźnione z nią serialowe gwiazdy.

Podobnie jak w ubiegłym roku, także i w tym, na balu nie mogło zabraknąć grającego Igora Nowaka w "Na Wspólnej" Jakuba Wesołowskiego i jego uroczej narzeczonej, Agnieszki Szczurek.

W Arkadach Kubickiego stawiła się też Anna Czartoryska, której towarzyszył mąż, Michał Niemczycki. Ania, w odróżnieniu od większości obecnych na balu pań, które tego wieczoru postawiły na czarne kreacje, wybrała kwiecistą suknię z odsłoniętymi ramionami. Wyglądała w niej jak prawdziwa księżniczka!

Pięknie prezentowała się też Maryla Rodowicz, czyli ciocia Ula z "Rodziny zastępczej", która jak zwykle wzbudziła zachwyt swą interesującą i ekstrawagancką kreacją.

Wielką niespodzianką było pojawienie się na Balu Fundacji TVN "Nie jesteś sam" producentki mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem", Katarzyny Kalicińskiej.

Choć na stołecznych salonach już od jakiegoś czasu szepcze się o jej bliskiej znajomości z Bartoszem Węglarczykiem, producentka "Rozlewiska..." dopiero teraz zdecydowała się oficjalnie pokazać u boku dziennikarza prowadzącego weekendowe wydania programu "Dzień Dobry TVN". Fakt, że przyszli razem na bal, był sensacją towarzyską wieczoru. Ani jednak Katarzyna Kalicińska, ani Bartosz Węglarczyk nie chcieli komentować charakteru ich znajomości...

Sporym zaskoczeniem był też udział w balu dawno nie widzianej na imprezach Doroty Naruszewicz, czyli pierwszej odtwórczyni roli Beaty Boreckiej z "Klanu".

Aktorka, która pożegnała się z najdłużej emitowanym polskim serialem dwa lata temu, przyszła na bal wsparta na ramieniu męża i doskonale się bawiła w towarzystwie gwiazd TVN. Jak wyglądała? Zobaczcie sami! Zdjęcia Doroty Naruszewicz i innych serialowych gwiazd, które w sobotę uświetniły swą obecnością Bal Nocy Letniej, znajdziecie w naszej galerii.

 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje