Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 876
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy zazdrość poróżni przyjaciółki?

Czy zazdrość o mężczyznę może zniszczyć trwającą od lat przyjaźń? Na to pytanie będą musiały odpowiedzieć sobie Marysia (Olga Frycz) i Paula (Anna Czartoryska) z "Życia nad rozlewiskiem 2".

Już w pierwszych odcinkach "Życia nad rozlewiskiem 2" okaże się, że Marysia i Paula są bardzo nieszczęśliwe z powodu swoich... mężów. Paula bardzo cierpi, bo Sławek (Krystian Wieczorek) zdecydował się przyjąć propozycję pracy poza Polską i wyjechał na rok za granicę, zostawiając ją samą z dziećmi. Z kolei Marysia przyłapie Kubę (Antoni Królikowski) na zdradzie i zażąda od niego rozwodu.

Reklama

Nie będzie także pewna, czy uda się jej odbudować relacje, jakie łączyły ją z leśniczym Krzysztofem (Mateusz Janicki). Przypadkiem zobaczy, jak Paula - jej najlepsza przyjaciółka - i Krzysztof leżą razem na tapczanie. Posądzi Paulę o romans z leśniczym. Na szczęście obie dziewczyny potrafią ze sobą szczerze rozmawiać. Podczas wyprawy do galerii handlowej wyjaśnią sobie wszystko i dojdą do wniosku, że ich przyjaźń jest niezniszczalna.

Marysia zdecyduje się zapytać Paulę wprost o to, czy ma romans z Krzysztofem.

- W małżeństwie zdarzają się romanse. Sama coś o tym wiem. Widziałam na własne oczy, jak leżeliście w kuchni na tapczanie, z zamkniętymi oczyma - powie Marysia Pauli.

W odpowiedzi usłyszy, że Paula poprosiła tylko Krzysztofa o sprawdzenie, czy warto stary i popsuty tapczan oddawać do tapicera. Zapewni też przyjaciółkę, że leśniczy nie jest w jej typie, a nawet gdyby był, za bardzo kocha męża, by wdawać się w romans z innym mężczyzną.

Wspólna wyprawa do galerii handlowej okaże się świetnym sposobem na zły nastrój. Dziewczyny będą się świetnie bawiły i stwierdzą, że zakupy to najlepsze lekarstwo na smutek i tęsknotę.


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje