Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 936
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Cisza nad rozlewiskiem": Sylwia Arnesen w "Tańcu z gwiazdami"!

Sylwia Arnesen, czyli Mirka z "Ciszy nad rozlewiskiem", lada moment rozpocznie treningi przed swym pierwszym występem w 3. edycji polsatowskiego "Tańca z gwiazdami". - Czekają mnie fantastyczne zadania - twierdzi aktorka.Kiedy tuż przed Sylwestrem Sylwia Arnesen dostała propozycję występu w wiosennej edycji "Tańca z gwiazdami", bez wahania przyjęła ofertę producentów programu. Aktorka nie kryje, że uwielbia tańczyć, a możliwość nauczenia się kroków cza-czy, rumby czy pasodoble pod okiem profesjonalisty to dla niej nie lada gratka i - przy okazji - ogromne wyzwanie.

- I can dance -  napisała do swoich fanów na Facebooku, gdy była już pewna, że jej nazwisko znajduje się na liście gwiazd, które w marcu pojawią się na parkiecie w najpopularniejszym w Polsce telewizyjnym show.

Reklama

Sylwia Arnesen, która niedawno wróciła do Polski po kilkuletnim pobycie w Norwegii, jest od pewnego czasu jedną z najbardziej zajętych polskich aktorek. W ciągu ostatnich tygodni pojawiła się na planie aż trzech seriali! Wiosną zobaczymy ją w "Komisarzu Aleksie", "O mnie się nie martw" i "Krwi z krwi", na premierę czeka też norwesko-polski film "Skyld", w którym zagrała jedną z głównych ról u boku Andrzeja Chyry. W norweskiej telewizji emitowany jest właśnie 2. sezon serialu "Alle sammen sammen" z jej udziałem (Sylwia dzięki roli Pameli w uwielbianym przez widzów sitcomie cieszy się w krajach skandynawskich ogromną popularnością), a w TVP1 ostatnia część mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem", w której wcieliła się w Mirkę.

- Ciągle mam apetyt na więcej, chcę uczyć się nowych rzeczy, przekraczać kolejne granice - wyznała miesiąc temu w wywiadzie dla "Tele Tygodnia", nie wiedząc wtedy jeszcze, że zostanie zaproszona do "Tańca z gwiazdami".

Dziś, kiedy rozpoczęła już mordercze treningi przed występem w programie Telewizji Polsat, ma nadzieję, że przeżyje wspaniałą przygodę...

W nowej edycji "Tańca z gwiazdami" mają wystąpić także:Aktorzy: Łukasz Garlicki, czyli Waldek z "Galerii", Borys Szyc, czyli Jerzy Knappe z "Przepisu na życie",  Ewa Kasprzyk, czyli Katarzyna z "Ja to mam szczęście",  Ada Fijał, czyli Iga z "Barw szczęścia", Krzysztof Wieszczek, czyli Mikołaj z "Na Wspólnej", wokaliści: Tatiana Okupnik,  Piotr Cugowski i Joanna "Ruda" Czarnecka, sportowcy: Wojciech Brzozowski i Marcin Najman oraz modelka Kamila Szczawińska, blogerka Julia Kuczyńska i prowadzący i juror "Top Chef" Grzegorz Łapanowski.


Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Cisza nad rozlewiskiem | Sylwia Arnesen

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy