Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 811
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Cisza nad rozlewiskiem": Przedsięwzięcie wyjątkowe

W teatrze Capitol odbyła się próba medialna spektaklu "Di, Viv, Rose" w reżyserii Macieja Kowalewskiego, z udziałem Joanny Brodzik, Darii Widawskiej i Małgorzaty Lipmann. Trzy przyjaciółki na scenie i w życiu prywatnym. Studenckie życie, pierwsze miłości, wariackie decyzje.

Przyjaźń, która przetrwała najtrudniejsze wydarzenia w życiu każdej z nich na przestrzeni 27 lat. Di - Joanna Brodzik, Viv - Małgorzata Lipmann, Rose - Daria Widawska to kobiety nieprzeciętne, zabawne i ciekawe życia.

Reklama

- Dla nas to przedsięwzięcie wyjątkowe. Naszą motywacją do spotkania się na scenie jest nasza wieloletnia przyjaźń. Kiedy ponad piętnaście lat temu poznałyśmy się, byłyśmy na początku dorosłego życia osobistego i zawodowego, zupełnie jak nasze bohaterki. Wtedy zawiązał się między nami rodzaj niemego przyzwolenia na towarzyszenie sobie w życiu.

- Dziś spędzamy ze sobą w drodze mnóstwo godzin, podróżując ze spektaklem. Mówię, że to nasze kolonie. Mamy czas, by się wygadać, by porozmawiać o tym, co dla nas ważne, co nas śmieszy, co nas boli. A praca przy tym spektaklu okazała się wspaniałym sprawdzianem naszej bliskiej relacji. Bilans jest absolutnie dodatni. Jeszcze bliżej nam do siebie.

- Ten spektakl do nasza podróż przez życie, podróż myślami w naszą przyszłość, podróż w przeszłość do szalonych studenckich lat - mówi Joanna Brodzik.

Dowiedz się więcej na temat: Cisza nad rozlewiskiem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje