Pensjonat nad rozlewiskiem Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 937
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Cisza nad rozlewiskiem": Czas pożegnać bohaterów mazurskiej sagi...

Małgosię Jantar (Joanna Brodzik) i pozostałych bohaterów telewizyjnej sagi "Nad rozlewiskiem", która swą premierę na antenie TVP1 miała jesienią 2009 roku, definitywnie pożegnamy już w najbliższą niedzielę. W finałowym odcinku "Ciszy nad rozlewiskiem" zobaczymy ostatnią scenę, w której zagrała niezapomniana Małgorzata Braunek...
- Żegnamy się z widzami, ale wierzymy, że jeszcze długo zostaniemy w ich sercach - mówi Joanna Brodzik, która roli Małgosi Jantar poświęciła kilka lat swego zawodowego życia.

Finałowy odcinek mazurskiej sagi zadedykowany jest pamięci zmarłej 23 czerwca 2014 roku Małgorzacie Braunek. Pojawi się w nim ostatnia scena, w której wystąpiła niezapomniana aktorka. Niespodziewany powrót Basi Jabłonowskiej do leśniczówki na Mazurach zakończy 5. serię opowieści o losach kobiet znad rozlewiska.

Choć po tym, jak na planie "Ciszy nad rozlewiskiem" padł ostatni klaps mówiło się, że być może powstanie ciąg dalszy serialu, władze TVP1 podjęły decyzję, że "Cisza" będzie ostatnią serią sagi. Joanna Brodzik przez niemal rok nie przyjmowała żadnych propozycji, licząc, że jednak wróci na Mazury, by znów wcielić się w Małgosię... Dziś wie, że jej przygoda z rozlewiskiem zakończyła się definitywnie.

Reklama

Przypomnijmy, że serial opowiada o losach Małgorzaty Jantar (Joanna Brodzik), która zdecydowała się porzucić karierę w Warszawie, zamieszkać na Mazurach i prowadzić uroczy pensjonat należący wcześniej do jej mamy Barbary Jabłonowskiej (Małgorzata Braunek).

Niespodziewanie dołączyła do niej po nieudanej próbie ułożenie sobie życia w stolicy jej córka Marysia (Olga Frycz), która na Mazury ściągnęła też swą przyjaciółkę Paulę (Anna Czartoryska). Historia trzech pokoleń kobiet pokazana na tle zapierających dech w piersiach mazurskich plenerów cieszyła się wielką popularnością.

TVP1 wyemitowała 5 części serialu - "Dom nad rozlewiskiem" (2009), "Miłość nad rozleiwskiem" (2010), "Życie nad rozlewiskiem" (2011), "Nad rozlewiskiem" (2012) i "Cisza nad rozlewiskiem" (2014/2015).

Jak zakończą się losy bohaterów sagi?

Marysia zrozumie, że kocha byłego męża Kubę (Antoni Królikowski), który zrezygnuje z wyjazdu do Ameryki, by ponownie spróbować ułożyć sobie życie u boku ukochanej. Paula postanowi ratować swój związek ze Sławkiem (Krystian Wieczorek), Małgosia i Konrad (Piotr Grabowski) dadzą sobie kolejną szansę na... miłość.

Na finałowy odcinek "Ciszy nad rozlewiskiem" i jednocześnie ostatni odcinek mazurskiej sagi TVP1 zaprasza w niedzielę 1 marca o godzinie 20.25.

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Cisza nad rozlewiskiem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy