Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
7
Niezły
Ocen: 885
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Cisza nad rozlewiskiem": Czartoryska i Kamińska w musicalu!

Porywające sceny taneczne w rytm przebojów Gipsy Kings, spektakularne układy fechtunku, brawurowe popisy wokalne... A do tego Julia Kamińska, czyli Zuza z "Na dobre i na złe", w roli Inez i Anna Czartoryska, czyli Paula z "Ciszy nad rozlewiskiem", jako Luiza... Nowy spektakl warszawskiego Teatru Komedia - musical "Zorro" - ma szansę stać się największym hitem teatralnym ostatnich miesięcy tego roku!


Reklama

Już w najbliższą sobotę Teatr Komedia po raz pierwszy zaprosi widzów na przedstawienie poświęcone jednemu z największych superbohaterów wszech czasów - legendarnemu człowiekowi w czarnej masce znanemu całemu światu jako Zorro. Musical, który miał swoją premierę w 2008 roku w Congress Theater w Eastbourne, a potem przez 9 miesięcy zachwycał publiczność Garrick Theater na londyńskim West Endzie, wreszcie trafia na polską scenę!

- O możliwość wystawienia tego widowiska walczyłem przez 2 lata. Pierwszy raz widziałem "Zorro" w Londynie, a wychodząc po przedstawieniu z teatru, wiedziałem, że kiedyś muszę zrobić to w Polsce - mówi Tomasz Dutkiewicz, dyrektor Teatru Komedia i reżyser polskiej wersji musicalu.

W warszawskim spektaklu w rolę głównego bohatera wcielają się na zmianę dwaj młodzi aktorzy - Marcin Januszkiewicz i Daniel Chodyna. Partnerują im m.in. Anna Czartoryska jako Luiza i Julia Kamińska jako Inez.

- Nie miałam wcześniej okazji tańczyć i śpiewać na scenie w teatrze, nigdy nie grałam w musicalu. To ogromne wyzwanie, ale też wielka przyjemność - mówi o swym udziale w "Zorro" Julia Kamińska, którą w spektaklu Teatru Komedia zobaczymy w roli Królowej Cyganów.

- Nie przypuszczałam, że dane mi będzie zagrać w klasycznym musicalu. Dla mnie jest to odkrycie! - twierdzi wcielająca się w ukochaną człowieka w czarnej masce Anna Czartoryska.

Podczas kilku miesięcy wyczerpujących prób obie aktorki zaprzyjaźniły się ze sobą i są pewne, że to, co już od soboty prezentować będą na scenie, spodoba się widzom. Reżyser polskiej wersji musicalu rodem z londyńskiego West Endu, Tomasz Dutkiewicz, wierzy, że "Zorro" stanie się wielkim teatralnym hitem ostatnich miesięcy tego roku. Premiera widowiska odbędzie się już 9 listopada.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z próby do przedstawienia "Zorro" z udziałem Anny Czartoryskiej, Julii Kamińskiej i Marcina Januszkiewicza.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Cisza nad rozlewiskiem | Julia Kamińska | Anna Czartoryska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje