Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 767
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Cisza nad rozlewiskiem": Anna Czartoryska spodziewa się dziecka!

Anna Czartoryska, czyli Paula z "Ciszy nad rozlewiskiem", wiosną zostanie mamą! Informację tę zdradziła jednemu z tabloidów teściowa aktorki. - Tak, będę babcią - pochwaliła się dziennikarzom Katarzyna Frank-Niemczycka, dodając, że jest z tego powodu bardzo szczęśliwa.


ReklamaAnna CzartoryskaMichał Niemczycki zostali małżeństwem 1 kwietnia tego roku. Data  ślubu pięknej aktorki z synem należącego do grona najbogatszych Polaków Zbigniewa Niemczyckiego utrzymywana była w wielkiej tajemnicy aż do ostatniej chwili. Na uroczystości obecni byli jedynie najbliżsi państwa młodych, a o tym, że Ania i Michał przysięgli sobie przed ołtarzem miłość i wierność, media dowiedziały się z... internetu, gdy serialowa Paula z mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem" zamieściła zdjęcie ze ślubu na swojej tablicy na jednym z serwisów społecznościowych.

Uczucie pomiędzy Anną i Michałem wybuchło podczas balu na zamku w Wiśniczu, który odbył się 11 września 2011 roku z okazji 10. rocznicy ślubu Dominiki Kulczyk-Lubomirskiej i Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego. Po raz pierwszy pokazali się jako para dopiero w lutym 2012 roku na premierze filmu "Big Love". Niespełna półtora roku później byli już małżeństwem.

Wszystko wskazuje na to, że pierwsze dziecko Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego będzie dla nich pięknym prezentem na pierwszą rocznicę ślubu, bowiem przyjść ma na świat na początku kwietnia 2014 roku. Na razie ani Ania, ani Michał nie potwierdzili oficjalnie, że zostaną rodzicami, ale wyznanie teściowej aktorki - Katarzyny Frank-Niemczyckiej - nie pozostawia żadnych wątpliwości, że rzeczywiście spodziewają się potomka.

Dowiedz się więcej na temat: Anna Czartoryska | Cisza nad rozlewiskiem

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje