Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 858
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Cisza nad rozlewiskiem": 10 scen z życia Joanny Brodzik

Należy do grona najbardziej lubianych polskich aktorek. Mimo kolejnych sukcesów, jak sama mówi, jest tą samą „Aśką z sąsiedztwa”.

Urodziła się 11 stycznia 1973 r. w małym miasteczku Krośnie Odrzańskim (woj. lubuskie). Dorastała bez ojca, co, jak sama przyznaje, miało ogromny wpływ na jej życie.

Reklama

- W sumie byłam wychowywana przez babcię, która została obdarzona wielką cierpliwością, ogromnym sercem i wyobraźnią - wyznała w jednej z rozmów i zażartowała: - Przez wiele miesięcy była Wujaszkiem Fido, który specjalizował się w lataniu na uszach, czyli zamieniała się w tę postać, kiedy tylko chciałam i latała ze mną nad rynkiem.

Aktorka, która dziś należy  do grona najpiękniejszych Polek, przyznaje, że kiedyś nic na to nie wskazywało.

- Przez większość dzieciństwa miałam ciemny wąsik i strzyżono mnie na krótko, więc wszyscy mówili do mnie "chłopczyku" - zdradziła. Natura jednak nie zapomniała o niej.

- Aż nagle, bo w ciągu roku, zmieniłam się w kogoś, kto wyglądał jak nauczycielka moich koleżanek. Byłam od nich o głowę wyższa, a mój świeżo rozwinięty biust znalazł się na wysokości ich oczu - podsumowała. - Myślę, że
to wszystko zaczęło się szybko i w sposób naturalny - odpowiada, pytana, kiedy pojawiła się u niej chęć grania. Po liceum postanowiła zawalczyć o swoje marzenia. Miała jasno obrany cel - aktorstwo, dlatego odrzuciła propozycję agencji Eastern Models i postanowiła zdawać do szkoły aktorskiej w Warszawie. Dostała się i rozpoczęła nowy etap w swoim życiu.

- Obraz był zamazany, bo głównie płakałam. Wszyscy, którzy wyruszali w swoją życiową podróż, wiedzą, że na początku nie może być łatwo. Pierwsze lata więc w Warszawie były tym etapem podróży, kiedy bohater boryka się z nieprzyjaznym losem, biedą, samotnością i potężnymi demonami - opowiadała gwiazda po latach. Opłaciło się jednak. W 1996 r. Joanna Brodzik odebrała dyplom i rozpoczęła swoją wspinaczkę po szczeblach kariery.

- Dziś jestem wdzięczna losowi za to, że sukces nie przyszedł zbyt szybko. Myślę, że nie byłam gotowa psychicznie na przyjęcie jego konsekwencji - mówi bez ogródek.

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Brodzik | Magda M | Nie rób scen | Kasia i Tomek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje